Vingrošanas nodarbības jūnijā tiešsaistē veselības veicināšanas projekta ietvaros

ESF projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Viesītes novadā”, vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/016 ietvaros, atsākas veselību veicinošas vingrošanas nodarbības un apļa treniņi. Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības ierobežojumus, arī jūnijā plānotās nodarbības turpinās notikt tiešsaistes platformā “ZOOM”!

Kā pieteikties nodarbībām?

  • Nodarbībām pieteikties nepieciešams pie nodarbību vadītāja SIA “Stiprs un vesels” trenera Aleksandra, zvanot vai rakstot +371 27097807 (piekļuves saite tiks nosūtīta personīgi).
Kas nepieciešams nodarbībai?
  • Lai vingrotu tiešsaistē, vajadzīgs dators vai viedtālrunis, ērts apģērbs un vēlme izkustēties.

02., 07., 14., 22.jūnijā no plkst. 19:00 – 20:00 tiešsaistes platformā “Zoom” notiks vingrošana.

Vingrošanas nodarbību mērķis ir vispārējās garīgās un fiziskās veselības uzlabošana un ikdienas paradumu maiņa. Nodarbību laikā tiek stiprināta iedzīvotāju fiziskā izturība, veicināta interese par aktīvu dzīvesveidu un prieku par kustībām, iemācot vienkāršu, ikdienā veicamu vingrojumu kompleksu visu muskuļu grupu nostiprināšanai.

10., 18., 10., 28. jūnijā no plkst. 19:00 – 20:00 tiešsaistes platformā “Zoom” notiks apļa treniņš.

Apļa treniņa mērķis ir vispārējās garīgās un fiziskās veselības bāzes veidošana un saglabāšana. Treniņu laikā tiek attīstīta muguras, roku un kāju muskulatūra, padziļināta interese par aktīvu dzīvesveidu ikdienā, iemācot mājas apstākļos veicamu augstas intensitātes vingrojumu kompleksu visu muskuļu grupu nostiprināšanai.

Kustības stiprina veselību un vairo prieku! Pieslēdzies un sporto tiešsaistē!

Informāciju apkopoja:

Jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste Dita Mažeika

print