Baiba Sipenieces-Gavares stāvizrāde Viesītē atcelta

Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādi “Vienreiz jau var”, kas bija paredzēta 17.04.2021 plkst. 18.00 Viesītes Kultūras pilī organizatori ir nolēmuši vēlreiz nepārcelt. Šī izrāde ir atcelta! (iepriekš 17.10 plkst. 18.00)
Nauda par iegādātajām biļetēm internetā pircējiem tiks atgriezta uz kontu, no kura iegādātas biļetes. “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ var saņemt “Biļešu paradīzes” kasēs. Lūdzu ņemt vērā, ka sakarā ar ārkārtas stāvokļa ierobežojumiem kases var būt slēgtas. Lūdzam sekot informācijai par darba laikiem: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops
Naudu par biļetēm, kas iegādātas Viesītes Kultūras pils kasē, var saņemt sazinoties ar kultūras pils direktori pa tālruni 26513349.

Pēc ārkārtējās situācijas beigām, kad būs atļauti klātienes pasākumi, tiks izsludināti jaunie izrāžu datumi un norises vietas.
Aicinām sekot līdzi informācijai biļešu paradīzes mājas lapā: www.bilesuparadize.lv un uzzināt jaunumus pirmajiem Baibas Sipenieces-Gavares sociālajos tīklos “Facebook”, “Instagram”.
Par pārējām izrādēm informācija sekos.

Paldies par sapratni!

print