Uzticama un zinātnē balstīta informācija par vakcīnu pret Covid-19 izstrādi

Lai iedzīvotāji varētu ērtāk rast uzticamu un zinātnē balstītu informāciju par vakcīnu pret Covid-19 izstrādi, Zāļu valsts aģentūras tīmekļvietnes www.zva.gov.lv sadaļās “Covid-19 ziņas” un “Fakti par vakcīnām pret Covid-19”, regulāri tiek aktualizēta un publicēta jaunākā informācija par vakcīnu izstrādes un apstiprināšanas procesu.

Vietnē pieejama aktuālā informācija par vakcīnu pret Covid-19 izstrādi, sākot no informācijas par vakcīnu izstrādes cikla vispārējiem posmiem un kā notiek vakcīnu vērtēšana un apstiprināšana. Tāpat vietnē pieejamas izglītojošas infografikas un regulāri latviešu valodā pārpublicēta informācija par Eiropas Zāļu aģentūras aktualitātēm.

Savukārt informācija par vakcinēšanās kārtību un aktuālā informācija par vakcīnas saņemšanu ir pieejama Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnes www.spkc.gov.lv sadaļā “Vakcīnas pret Covid-19”.

Laipni aicinām šo informāciju izvietot savās tīmekļvietnēs un pašvaldību informatīvos izdevumos, tostarp publicēt šo ziņu “Fakti par vakcīnām pret Covid-19: vakcīnu izstrāde turpinās” un “Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pirmo vakcīnu pret Covid-19 -“Comirnaty” un par šīs vakcīnas apstiprināšanu ES”.

Ar cieņu
Tanita Tamme-Zvejniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste

Zāļu valsts aģentūra

Jersikas iela 15, Rīga, LV-1003, Latvija
Tālr.: +371 67078422, www.zva.gov.lv

print