Viesītes novada pašvaldība ievieš ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai

Pamatojoties uz 2020.gada 6.novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” Ministru kabinets no 2020.gada 9.novembra ir izsludinājis ārkārtējo situāciju valstī, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī. Informējam par  Viesītes novada pašvaldības un tās iestāžu  ierobežojumiem ārkārtējās situācijas laikā:

 1.  Viesītes novada pašvaldības administrācijas ēka slēdz durvis apmeklētājiem. Ja ir nepieciešamība tikties ar kādu no pašvaldības speciālistiem, tad nepieciešams OBLIGĀTI pieteikties iepriekš. Pieteikties iespējams:
  • zvanot konkrētajam speciālistam un piesakot savu apmeklējumu (visi speciālistu tālruņa numuri pieejami Viesītes novada mājaslapā sadaļā Kontakti – https://www.viesite.lv/?page_id=2541 
  • elektroniski Viesītes novada mājaslapā, kur ir izveidota speciāla pieteikšanās platforma
  • informējam, ka Viesītes novada pašvaldības administrācijas ēkas priekštelpā ir novietota pastkaste, kur iespējams ievietot iesniegumus, dokumentus, rēķinus un citus dokumentus. 
 2. Viesītes novada pašvaldības administrācijas kase, kā arī pagastu pārvaldes pieņems apmeklētājus TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJĀS PIETEIKŠANĀS!
 3. Viesītes novada Sociālais dienests iespēju robežās klātienes pakalpojumus sniegs ATTĀLINĀTI!
  • Klātienes pakalpojumi tiks nodrošināti TIKAI neatliekamos gadījumos, krīzes situācijās vai gadījumos, ja tos nav iespējams sniegt attālināti. Lūdzam zvanīt: 65245460; 65207386, 65207387; 65207388 E-pasts: sarmite.matacina@viesite.lv
Minētie ierobežojumi būs spēkā, līdz situācija stabilizēsies. Lūgums sekot aktuālajai informācijai pašvaldības mājaslapā un facebook lapā.

Informāciju sagatavoja

Viesītes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Dita Mažeika

 

print