Apļa treniņi un vingrošanas nodarbības pieaugušajiem Viesītē

ESF projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Viesītes novadā”, vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/016 ietvaros, ikvienam Viesītes novada iedzīvotājam ir lieliska iespēja iedarbināt savus laimes hormonus apļa treniņu un vingrošanas nodarbībās. 

7., 14., 29. un 26. oktobrī no plkst. 17:30 – 18:30 Viesītes Kultūras pils 2.stāvā notiks Vingrošanas nodarbības pieaugušajiem.

Vingrošanas nodarbību mērķis ir vispārējās garīgās un fiziskās veselības uzlabošana un ikdienas paradumu maiņa. Nodarbību laikā tiek stiprināta iedzīvotāju fiziskā izturība, veicināta interese par aktīvu dzīvesveidu un prieku par kustībām, iemācot vienkāršu, ikdienā veicamu vingrojumu kompleksu visu muskuļu grupu nostiprināšanai.

Savukārt, tajos pašos datumos (07.; 14.; 20.; 26.10.2020.), tajā pašā vietā (Viesītes Kultūras pils 2. stāvā) no plkst. 19:00 – 20:00 notiks Apļa treniņš pieaugušajiem.

Apļa treniņa mērķis ir vispārējās garīgās un fiziskās veselības bāzes veidošana un saglabāšana. Treniņu laikā tiek attīstīta muguras, roku un kāju muskulatūra, padziļināta interese par aktīvu dzīvesveidu ikdienā, iemācot mājas apstākļos veicamu augstas intensitātes vingrojumu kompleksu visu muskuļu grupu nostiprināšanai.

Gan apļa treniņus, gan vingrošanas nodarbības vadīs SIA “Stiprs un vesels” treneri.

Informāciju apkopoja:
Viesītes novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste Dita Mažeika
print