Apbalvojuma “Zemgales laiks Ziedonim” pasākumā godināta Viesītes novada iedzīvotāja Rudīte Urbacāne

25. septembra vakarā Jelgavas novada Jēkabnieku kultūras namā tika godināti šī gada “Zemgales Laiks Ziedonim” laureāti. Starp vairākiem laureātiem, nominācijā “Zemgales Kedas”, kas ir nominācija novadpētniecībā šogad tika sveikta Viesītes novada ilggadēja angļu valodas skolotāja, novadpētniece un Elkšņu pagasta patriote Rudīte Urbacāne.

Tāpat kā citus gadus, arī šogad visi laureāti saņēma mākslinieces Laura Vizbule darinātās stikla balvas. Ceremonijā laureātus un pretendentus priecēja Megijas Marijas trio, ģitārists Dāvis Dzintars, Dance Studio “Benefice”  dejotājas Sabīne Grīsle un Elīna Ļubļinska, folkloras kopas “Dālava” un “Zemgaļi”, mūziķis Kārlis Kazāks, taču pasākuma vadītāja lomā šoreiz bija Latvijas Nacionālā teātra aktieris Uldis Siliņš. Skaistajā notikumā Rudīti sveikt bija ieradies Elkšņu pagasta pārvaldes vadītājs Dainis Černauskis un izpilddirektore Sanita Lūse. Viesītes novada pašvaldība sirsnīgi sveic novadpētnieci Rudīti Urbacāni ar apbalvojuma “Zemgales laiks Ziedonim” iegūšanu.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt personības no Zemgales novada, kas dzīvo ar mīlestību pret savu zemi, darbu un cilvēkiem, kā arī atbilst konkursa vērtībām – izcilībai, degsmei, sūtībai, stājai, veiksmei un savpatnībai, kā arī iedvesmo citus, mudinot līdzdarboties, sekot viņu idejām. Kā reiz ir teici Imants Ziedonis “Laiki nav svarīgi, svarīgs ir cilvēks”.

Informāciju apkopoja

Viesītes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste Dita Mažeika

Foto: S. Lūse

print