Nāc ar ģimeni un iestādi savu Laimes ābeli!

2020. gada 19. septembra World Cleanup Day jeb Pasaules talkas ietvaros, kuras mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām, Viesītes novada pašvaldība pievienosies kustībai “Lielā Talka”, vienojoties ar visu Latviju “Laimes koku” stādīšanas talkā.

Kad? 19.septembrī

Cikos? Plkst. 10:00

Kur? pie Bānīša sliedēm Viesītē

Aicinām Viesītes novada ģimenes, biedrības, iestādes piedalīties ābeļu stādīšanas akcijā, kopīgi izveidojot Ģimenes aleju pie Bānīša sliedēm Viesītē. Tā kā ābeļu stādu skaits ir ierobežots, tad aicinām ģimenes, biedrības un iestādes pieteikt savu dalību ābeļu stādīšanā iepriekš, zvanot uz tālr. 28625263 (Rudīte).

Tāpat arī Lielā Talka aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nepalikt malā, lai katra akcijas laikā iesētā sēkla vai iestādītais koks varētu izaugt par nākotnes dižkoku, kļūstot par Latvijas ieguldījumu pasaules ekosistēmas līdzsvara atjaunošanā. Lielās talkas mājaslapā www.talkas.lv izveidota interaktīvā karte, kur ikviens talkotājs var atzīmēt un pieteikt uzkopšanas un labiekārtošanas talkas, kā arī atzīmēt vietu, kur tiks iesēts vai iestādīts koks.

Piedaloties akcijā “Laimes koki” neaizmirstiet padalīties ar savu labo darbu:

  1. Podiņā jāiesēj iepriekš sagatavota koka sēkla vai savā apkaimē jāiestāda koka stāds;
  2. Sēšanas / stādīšanas process jānofilmē vai jānofotografē un jāpublicē savos sociālo tīklu kontos, izmantojot tēmturus: #Lielatalka #WorldCleanupDay #Laimeskoki
  3. Interaktīvajā kartē, kas atrodama vietnē talkas.lv, jāatzīmē vieta, kur iestādīts vai iesēts jaunais kociņš.

19. septembrī kopīgi nodosim savas labās domas un vēlējumus ābeles stāda veidā nākamajām paaudzēm un padarīsim Viesīti zaļāku!

Pasākums tiks filmēts un fotografēts, pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Lielās Talkas koordinatore Viesītes novada pašvaldībā Dita Mažeika

print