Aizvadīts telpu futbola turnīrs Viesītē

Š. g. 1. februārī Viesītē notika telpu futbola turnīrs. Turnīrā spēlēja Viesītes divas komandas, kā arī komandas no kaimiņu novadiem. Sīva un spraiga spēle izvērtās par pirmo un otro vietu, kur spēlēja Viesīte/Steel Pro – SMS Auto ( Jēkabpils), bet mājinieki piekāpās viesiem. Šīs abas komandas arī spēlē  Jēkabpils pilsētas telpu futbola čempionātā. Prieks arī par jaunajiem Sēlijas sporta skolas audzēkņiem, kas cienīgi nospēlēja turnīrā. Pēc spraigām spēlēm tika noskaidrotas arī godalgotās vietas:

4.vieta kom.”Nereta”( Nereta) komandā spēlēja – Olafs Osītis, Matīss Kupcis, Markuss Sloko, Raivis Pauniņš, Mārtiņš Varakājs, Gatis Urķis.
3. vieta kom. “Nav nosaukuma” (Viesīte, kur spēlēja arī sporta skolas audzēkņi)  komandā spēlēja –  Tomass Stumbiņš, Markuss Butāns, Edvīns Caune, Mārcis Caune, Artūrs Čelnovs, Madars Bīmanis, Imants Kokorevičs.
2. vieta kom. Viesīte/Steel pro (Viesīte) komandā spēlēja – Elvijs Demjanovs, Juris Zans, Jānis Pakulis, Raivis Stumbiņš, Uģis Salenieks, Edijs Skrupskis, Mārtiņš Marķīzs, Ingus Salmiņš.
1.vieta kom. “SMS Auto” (Jēkabpils) komandā spēlēja – Kārlis Deikovskis, Jānis Caune, Einārs Daģis, Edijs Bokāns, Kristaps Ignatjevs, Edmunds Ņukša, Andrejs Makarevičs, Agnis Daģis.

Komandu labākie spēlētāji:
Elvijs Demjanovs ( Viesīte/Steel Pro)
Gatis Urķis ( Nereta)
Edijs Bokāns ( SMS Auto)
Labākais turnīra vārtsargs:
Artūrs Čelnovs

Paldies puišiem par atbalstu un atsaucību, par par spēlēm un pozitīvām emocijām! Sportiskus panākumus un veiksmi Jums turpmākajos turnīros un spēlēs!
Paldies Sēlijas sporta skolas direktoram Jānim Osim par telpām turnīra rīkošanai un Inesei par sakoptām un tīrām  telpām!

Uz tikšanos!
Viesītes novada sporta darba organizatore
Jolanta Stumbiņa

print