U-14 grupas vieglatlēti dosies uz Latvijas čempionātu

22.janvārī Jēkabpilī U-14 grupas ( 2007.-2008.dz.g.) zēni un meitenes pulcējās uz Jēkabpils zonas atlases sacensībām Latvijas čempionātam vieglatlētikā. Uz Latvijas čempionātu tiek pieci labākie  no zonas katrā disciplīnā. Vēl pieci dalībnieki tehniskajās disciplīnās un  desmit skriešanas disciplīnās, kuri ir uzrādījuši sekojošos labākos rezultātus. Dalībnieki tiek atlasīti Kuldīgas, Limbažu, Jēkabpils un Rīgas zonās.Atlases sacensībās startēja piecpadsmit sporta skolas audzēkņi un trīs izcīnīja iespēju startēt Latvijas čempionātā:

Elīna Strašnova 2 kg lodes grūšanā  ar rezultātu 10.84m (I jaunatnes sporta klase) izcīnīja uzvaru.

Marta Grandāne no Zasas 1000m distanci veica otrā (3:43,05 min – I jaunatnes sporta klase).

Guntars Gremze no Zasas izcīnīja divas  5.vietas:  tāllēkšanā ar rezultātu 4.20m un 60m skriešanā ar rezultātu 8.80s (III jaunatnes sporta klase abās disciplīnās)

Paldies trenerēm Tatjanai Donānei un Madarai Naglei-Galdiņai!