Aicinām pieteikties Viesītes novada amatniekus un mājražotājus kontaktbiržai Jelgavā

Viesītes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa organizē kopīgu Viesītes novada amatniekus un mājražotājus dalību Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbiržā š.g. 12. decembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā.

Kopīgam transportam,  nokļūšanai uz šo pasākumu, pieteikties  līdz š.g. 14.novembrim sūtot e-pastu: liene.maisaka@viesite.lv vai zvanot 26691248, norādot savu vārdu, uzvārdu un kāda veida produkciju piedāvāsiet. 

Kontaktbiržā piedalīties aicināti amatnieki, rokdarbnieki, mājražotāji, līdzi ņemot savus darbus un ražojumus. «Viens no šī pasākuma mērķiem ir sniegt iespēju mājražotājiem notestēt savu produktu un gūt atgriezenisko saiti no pircējiem. Ir daudzi pozitīvi piemēri, kad mājražotājs pēc mūsu pasākuma saprot, ka pircējiem interesē viņa radītais produkts un ir vērts to attīstīt tālāk, daži no mājražotājiem pat izaug par uzņēmumiem,» norāda ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone, mudinot darītājus nekautrēties un ar savu produkciju iepazīstināt plašāku loku. Otrs būtiskākais pasākuma mērķis ir nodrošināt mājražotājiem iespēju iepazīties citam ar citu un veicināt savstarpēju sadarbību, attīstību, tāpēc kontaktbiržā tiek gaidīti arī, piemēram, izejmateriālu tirgotāji un piegādātāji amatniekiem, mājražotājiem, zinātnieki, kuri vēlas sadarboties ar amatniekiem, un citi interesenti, kurus saista mājražotāju un amatnieku darinājumi.

Pasākums 12. decembrī ZRKAC notiks no pulksten 10 līdz 15.30, un šajā laikā ikviens varēs iegādāties amatnieku un mājražotāju piedāvāto produkciju. Vienlaikus tas ir arī konkurss, kurā tiks izvērtētas idejas un noslēgumā pasniegta radošuma balva «Ideju spogulis» vairākās nominācijās. «Lai pasākumu padarītu interesantāku, allaž uzaicinām kādu Latvijā zināmu personību, kas ne tikai pilda moderatora lomu un publiski iepazīstina ar amatnieku un mājražotāju piedāvājumu, bet arī sniedz dažādus praktiskus padomus. Šogad mūsu viesis būs uzņēmējs, dziedātājs un TV raidījumu vadītājs Roberto Meloni,» stāsta L.Miķelsone. Amatnieku un mājražotāju produkciju kopā ar R.Meloni varēs iepazīt no pulksten 13 līdz 15, bet pulksten 15 tiks pasniegtas balvas.

Projekta administratore L.Maisaka

print