Jaunais Viesītes Veselības un sociālās aprūpes centrs nodots ekspluatācijā

2017. gada 30. novembrī Viesītes novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA “LC būve” par SIA “Firma L4” izstrādātā būvprojekta “Esošās skolas ēkas pārbūve ar funkciju maiņu Sporta skolas un Veselības un sociālās aprūpes centra vajadzībām” II kārtas būvdarbiem. Nepilnu divu gadu laikā bijusī Viesītes arodvidusskolas ēka ir pārtapusi par mūsdienīgu Veselības un sociālās aprūpes centru ar pieejamām 75 gultasvietām. Būvniecības process ir pabeigts un 1.oktobrī ēka ir nodota ekspluatācijā.

Par paveikto stāsta būvinženieris Gatis Puzāns: “ Ēka ir ieguvusi jaunu siltinātu fasādi un jumtu, ir nomainīti visi logi un durvis. Ēkas pagalms ir labiekārtots – ir izbūvēti bruģa un asfalta segumi un ārējie inženiertīkli. Tāpat arī ir uzstādīts žogs ap teritoriju. Ēkas iekšienē izveidots jauns telpu plānojums, ir ievilkti jauni iekšēji inženiertīkli un veikti iekšējie apdares darbi. Pašlaik notiek telpu iekārtošana ar mēbelēm, lai jau pavisam drīz tas varētu vērties vaļā un uzņemt jaunos iemītniekus”.

17.oktobrī, pirms kārtējās domes sēdes, vizītē uz jauno Veselības un sociālās aprūpes centru devās Viesītes novada deputāti un vadība, lai iepazītos ar jaunā aprūpes centra telpām, redzētu izdarītos darbus un uzdotu sev interesējošos jautājumus.

Veselības un sociālās aprūpes centra kopējā telpu dzīvojamā platība ir 1873.6 m2,  istabiņu skaits sociālās aprūpes centrā ir 26, sanitāro mezglu skaits – 31. Būvdarbu kopējās izmaksas ir 1 647 345.52 eur AR PVN.

Sabiedrisko attiecību speciāliste Dita Mažeika

Foto: D. Mažeika

print