Goda rakstu par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā saņēmusi Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība

19. septembrī, svinīgā ceremonijā Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Amerikas Tirdzniecības Palātu Latvijā pasniedza četras “Balvas cilvēka izaugsmei”, godinot cilvēkus, organizācijas un uzņēmējus, kas nesavtīgi iegulda resursus sabiedrības attīstībā un cilvēka izaugsmē.

Goda rakstu par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā saņēma Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība. Piecu gadu laikā biedrības centrā ir izveidots fizioterapeita, ergoterapeita kabinets, multisensorā maņu telpa. Notiek arī radošās darbnīcas, logopēda, audiologopēda, psihologa, individuālās un nodarbības grupā. Centram aktīvi darbojoties ar 2018.g. tika uzsākta deinstitucionalizācijas projekta realizācija Viesītes novadam. Bezmaksas pakalpojumi tika sniegti Neretas un Viesītes sociālās aprūpes centriem.

Kā stāsta Latvijas Cistiskās fibriozes biedrības dibinātāja, viesītiete Alla Beļinska: “Esmu pagodināta LATVIJAS CISTISKĀS FIBROZES BIEDRĪBAS vārdā saņemt tik lielu darba novērtējumu nominācijā “Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā”! Paldies mūsu superīgam kolektīvam par darbu!” Alla turpina: ” Lai panāktu pārmaiņas, taptu sadzirdētam Veselības un labklājības nozarē ir jāiegulda milzīgs darbs un jārod spēks nenolaist rokas. Šāda goda raksta iegūšana ir kā dzinulis uz priekšu. Tas dot spēku turpināt, nepadoties.”

Viesītes novada pašvaldība lepojas ar Latvijas Cistiskās fibrozes biedrības sasniegumiem un novēl vienmēr rast spēku un turpināt darīt tik ļoti nozīmīgo darbu sabiedrības labā.

Sabiedrisko attiecību speciāliste Dita Mažeika

print