Viesītē norisinājies Guntara Rača autorvakars “Mīlestība ir”

12. septembrī, ceturtdienas vakarā, Viesītes Kultūras pils Tradīciju zāle tika piepildīta ar mīlestību, dziesmām un dzeju Guntara Rača autorvakarā “Mīlestība ir”

Autorvakarā Viesītes iedzīvotājus un viesus priecēja grupas “Saldās sejas” un “Bet Bet” dalībnieki Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass) un Jānis Narkevics (balss, ģitāra), kā arī dziedātāja Kristena Cīrule. Pasākumā izskanēja dziesmas no jaunajai grāmatai “Mīlestība ir” pievienotā akustiskā albuma, kā arī izskanēja autora lasījumi no grāmatas “Mīlestība ir” un dzejoļi no populārās grāmatas “365”. Tāpat arī autorvakara apmeklētāji tika iesaistīti gan dzejas lasījumos, gan dziesmu dziedāšanā.

Mūziķa un dzejnieka Guntara Rača jaunākā dzejoļu grāmata “Mīlestība ir” klajā nāca šī gada 22. augustā. Tā ir pieejama komplektā ar ekskluzīvu CD albumu, kurā dziesmas ar Rača vārdiem akustiskās versijās izpilda Ivo Fomins, Zigfrīds Muktupāvels, Intars Busulis, Tomass Kleins, Katrīna Bindere, grupas “Saldās sejas” solists Jānis Narkevics Jr., dziesminieks un novadnieks Renārs Veličko un jaunā dziedātāja Kristena Cīrule. Ikviens apmeklētājs varēja iegādāties grāmatas un saņemt autora autogrāfus, un kopīgi nofotografēties.

Mīlestība ir, bija un būs.

Sabiedrisko attiecību speciāliste Dita Mažeika

print