Zinību diena Viesītes novada izglītības iestādēs

Jau atkal pīlādži sārto un dzērves aizbēg no salnām…. tā katru gadu septembra sākumā, Zinību dienā, skolēni atgriežas savās skolās. Arī Viesītes novada izglītības iestādēs ar svinīgiem pasākumiem sākts jaunais mācību gads.

Jau no paša rīta Viesītes ielās bija jūtama rosība – bērni un viņu vecāki, jaunieši ar ziediem rokās devās uzsākt mācību gaitas.  Kā katru gadu, arī šogad visās Viesītes novada izglītības iestādēs notika svinīgā līnija, kurā visus klātesošos sveica un uzrunāja izglītības iestādes vadītāji.  Tāpat arī Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks un izpilddirektore Sanita Lūse visiem vēlēja veiksmi, izdošanos un pacietību, jauno mācību gadu uzsākot.

Mācības Viesītes vidusskolā šogad uzsāk 311 skolēni, ietverot Viesītes vidusskolas izglītības programmu īstenošanas vietas “Rites pamatskola” skolēnus. “Rites pamatskolā” šogad jauno mācību gadu uzsāk 40 skolēni. Viesītes vidusskolā pirmajā klasē mācīsies 14  skolēni, desmitajā klasē 17 skolēni. Savukārt, Viesītes pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte” mācīsies 113 mazie novadnieki. Zinību dienas svinības aizvadītas arī Viesītes Mūzikas un mākslas skolā.

Ik reizi, uzsākot jauno mācību gadu, tiek uzsākts jauns dzīves posms, kuru pavada jaunas apņemšanās un cerības. Tāpēc novēlam veiksmīgu, interesantu un darbošanās prieka pilnu jauno mācību gadu!

Jaunatnes un sabiedrisko lietu speciāliste Dita Mažeika

Foto; D. Mažeika

 

print