Zemnieku saimniecība „Vilciņi” ir uzsākusi ražot papildbarību mājputniem

Pēc vairāku gadu darba putnkopības nozarē, izstrādājām papildbarības sastāvu mājputniem. Pārbaudot to uz savu mājputnu saimi, secinājām, ka mūsu izvēlētais sastāvs dod labus rezultātus, jo vairāku gadu garumā saimniecībā barojam savus putnus ar šo papildbarību – priecē putnu veselība, izdētais olu daudzums un spriganie cālīši, pīlēni un zoslēni. Iesākumā izēdinājām nepieciešamo daudzumu kopā ar mīksto barību, protams, bija vēlme atvieglot barības sagatavošanas procesu, līdz ar to uzsākām granulēšanu. Tagad barojam kombinācijā ar graudiem.

Putniem nav kanibālisma, pavasarī putniem ir skaistas spalvu rotas, tiem ir labs veselības stāvoklis un notiek regulāra olu dēšana, tādēļ, tagad šo papildbarības maisījumu piedāvājam tirdzniecībā.
Barības sastāvā iekļautas dažādas nepieciešamās uzturvielas( olbaltumvielas, ogļhidrāti un minerālvielas), kas veicina dējību, atbilstošu ķermeņa masu, spožu apspalvojumu un veselīgus pēcnācējus.

Papildbarība ir augstā koncentrācijā, līdz ar to nepieciešamā dienas deva ir no 10 -20 g vistai, pērļu vistai, pīlei, fazānam, 15-40 g. zosij, tītaram.
Granulēto izbaro kopā sajaucot ar graudiem, miltveida izbaro kopā ar mīksto barību – piemēram (vārīti kartupeli, miltu putras un c.).

Papildbarību var iegādāties saimniecībā uz vietas, kā arī pieejama piegāde maršrutā – Viesīte, Jēkabpils. Nereta, Vecumnieki, Ķekava, Rīga, Jūrmala, Sērene, Jaunjelgava, Daugmale, Aizkraukle, Ogre, Salaspils, Aknīste, Ilūkste, Daugavpils.

  • Viesītes novads, Saukas pagasts “ Vilciņi”
  • Sabīne 29607550
  • Zemnieku saimniecība „Vilciņi”
print