Pavasaris Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrā

Viesītes jaunatnes iniciatīvu centrā martā, aprīlī un maijā bija jaušama pavasara rosība. Martā kā ierasts, jaunieši rosījās pa virtuvi: paši gatavoja gardas  picas. Tika rīkotas pužļu likšanas sacensības un novusa čempionāts. Visātrāk puzzli salika Artūrs. Bija dienas, kad ārā nebija iepriecinoši laika apstākļi, tad mēs omu sev uzlabojām pašu spēkiem un veltījām laiku labām kino filmām. 30.martā pasaulē svinēja Zemes stundu, lai mums mājās nebūtu jāsēž tumsā un būtu kāda gaismiņa, katrs sev pagatavoja sveci, ko aiznest mājās.

Tāpat kā martā arī aprīļa mēnesī JIC bija ierastā rosīšanās pa virtuvi. Rīkojām svētkus saviem vēderiem – gatavojām  pankūkas. Bija ļoti garšīgi. Tāpat arī spēlējām jaunās galda spēles. Mūsu topa augšgalā ir spēle Alias, kurā jāpaskaidro vārdi citiem spēles dalībniekiem.  Kā jau visi zina aprīlī svinēja Lieldienas, nu tad mēs arī izdomājām krāsot savas Lieldienu olas, ar ko kaulēties. Lielās talkas ietvaros arī Jauniešu centrs rīkoja mazo talku, lai spodrinātu un atsvaidzinātu savas tik ļoti iemīļotās centriņa telpas.

Maijā gatavojām apsveikumus savām mīļajām māmiņām, minējām krustvārdu mīklas, spēlējām galda spēles. Kad ārā bija silts, tad gājām ārā spēlēt bumbu un spēles, ko bērni un jaunieši paši izdomāja.

Sekot informācijai varat : Viesite.lv, facebook.com mājas lapā : “Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs”.

Viesītes JIC jaunatnes darbiniece Līva Liepiņa

print