Apbalvoti 2018. gada labākie tirgotāji

2019. gada 21. februārī Rīgas domes sēžu zālē Latvijas Tirgotāju asociācija apbalvoja konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2018” laureātus. No Viesītes novada dalībnieka diplomu saņēma Puķu bode “Tatija”, kuru konkursam virzīja Attīstības un plānošanas nodaļa. SIA Puķu bode “Tatija” īpašnieci Evitu Kilbausku klātienē sveica Viesītes novada pašvaldības speciālisti Zigmunds Avens un Liene Maisaka.

SIA Puķu bode “Tatija” konkursam tika virzīta sakarā ar to, ka nelielais veikaliņš ar savu individuālo un pretimnākošo pieeju pret katru klientu ir spējis “izdzīvot”, lai gan nav vienīgais puķu veikals pilsētā. Šā gada sākumā veikals nosvinēja 5 gadu jubileju un šo gadu laikā ir ieguvis vietējo iedzīvotāju uzticību.

Evita: “Izsaku pateicību Viesītes novada pašvaldībai par to, ka tiku izvirzīta šim konkursam. Bija patiess prieks piedalīties. Tupināsim aktīvi darboties un iepriecināt Viesītes novada iedzīvotājus ar savu veikumu”.

Nominācija „Latvijas Labākais tirgotājs” ir nekomerciāls un atklāts pasākums – tajā var piedalīties jebkurš nozarē strādājošs Latvijas uzņēmums. Ar mērķi noteikt Latvijā labākos, jau kopš 1995.gada tirgotāju konkursu rīko sabiedriskas organizācijas – Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību. Šogad “Latvijas Labākais tirgotājs 2018” ir jau 24. nominācija. Sākotnēji veikaliem un ēdināšanas uzņēmumiem bija atsevišķi konkursi – „Latvijas labākais veikalnieks” un „Latvijas labākais krodzinieks”. Bet kopš 1997.gada Latvijas labākie nozares uzņēmumi tiek vērtēti kopējā konkursā.

“Latvijas Labākais tirgotājs 2018” fināla vērtēšanai tika izvirzīti 32 objekti no kopumā 240 pieteiktiem. Konkursam nominētos uzņēmumus izvērtēja LTA apstiprināta ekspertu komisija, kurā tika iekļauti pārstāvji no iepriekšējos gados konkursā uzvarējušiem uzņēmumiem.

Šogad aktīvākās pašvaldības, kas iesaistījušās konkursa pirmās kārtas organizēšanā nosakot labākos savā novadā vai pilsētā, kā arī atbalstījušas vietējos uzņēmumus, ir no Gulbenes, Jelgavas, Raunas, Rundāles, Vecumnieku, Viesītes novada un Jēkabpils pilsētas.

Projektu administratore L.Maisaka

  

print