Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” no 13. marta līdz 17. martam

Šogad Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ilgs piecas dienas no 13. līdz 17.martam, piedāvājot plaša spektra pasākumus topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, skolēniem un interesentiem.

Gandrīz nedēļas garumā “Uzņēmēju dienu” apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja smelties zināšanas, apmeklējot dažādas bezmaksas apmācības, efektīvas pārmaiņu vadības un karjeras un izaugsmes dienas pasākumus, iepazīt un iegādāties mājražotāju, amatnieku un citu uzņēmēju produkciju, piedalīties loterijās, konkursos, degustācijās. Noslēdzot nedēļu, piedāvā piedalīties tūrisma dienā un izzināt Aizkraukles novada tūristiem un apmeklētājiem pievilcīgākās vietas. Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Aizkrauklē notiekošo “Uzņēmēju dienu” mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus ar uzņēmēju un amatnieku ražoto produkciju un sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī veicināt informācijas, kontaktu apmaiņu un sadarbību uzņēmējdarbības vidē un tūrisma, izglītības un sabiedrisko aktivitāšu jomā.

13 martā no plkst. 15:00 aicinām uz «Uzņēmēju dienu 2019» atklāšanas dienu:

  • no plkst 15:00-18:00 praktiskas apmācības “Saskarsmes un etiķetes prasmju ietekme uz uzņēmuma tēlu”, lektore – trenere Kristīne Sprūdža, pasākuma norises vieta – Aizkraukles pilsētas bibliotēkā, Lāčplēša ielā 3, Aizkrauklē

REĢISTRĒŠANĀS BŪS PIEEJAMA NO 13.FEBRUĀRA

  • no plkst «Uzņēmēju dienu 2019» svinīga atklāšana un informācija par pasākumiem un projekta aktivitātēm (laukumā pie Aizkraukles novada pašvaldības, Lāčplēša iela 1A, Aizkraukle)

14.martā no plkst.15:00-18:00 aicinām uz pasākumu “Efektīva Pārmaiņu vadība”.

Lektors Zuarguss Zarmass (Viesturs Dūle)  Aizkraukles pilsētas bibliotēkā, Lāčplēša ielā 3, Aizkrauklē.

Pasākuma mērķis ir izglītot, kā gudri un pārdomāti īstenot pārmaiņas uzņēmumā. Plānots informēt par to, ko stāsta  globālie biznesa pētījumi par pārmaiņu sekmību vai nesekmību, kā izprast, ko var atļauties mainīt, kā arī informēt par pārmaiņu vadības astoņiem soļiem.

REĢISTRĒŠANĀS BŪS PIEEJAMA NO 13.FEBRUĀRA

15.martā no plkst.10:00-15:00 aicinām uz karjeras un izaugsmes dienu “Atver durvis nākotnei”.

Renārs Zeltiņš iedvesmos par pieprasītām prasmēm un kompetencēm mūsdienu tirgū,  Jaunatnes starptautiskā aģentūra informēs par zināšanu un pieredzes apgūšanu ārzemēs, Aizkraukles profesionālā vidusskolas pārstāvji piedāvās doties ekskursijās un iepazīt izglītības iespējas, un daudzu citu iestāžu stendu izstāde un prezentācijas, darba intervijas simulācijas, interaktīvi piedāvājumi, radošās darbnīcas.

Mērķis iepazīt tuvāko un tālāko izglītības pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu, izvēlēties sev piemērotāko profesijas izglītības iestādi, uzzināt par uzņēmējdarbības uzsākšanas un atbalsta iespējām, brīvajām vakancēm un prakses iespējām uzņēmumos

REĢISTRĒŠANĀS BŪS PIEEJAMA NO 13.FEBRUĀRA

16.martā no plkst. 09:00-15:00 aicinām uz “Izstādi – gadatirgu”,

kurā piedalīsies uzņēmēji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi un pašvaldības no visas Latvijas. Dienas gaitā tiks prezentēta produkcija un pakalpojumi, sniegtas konsultācijas, organizēti konkursi, loterijas, degustācijas un produkcijas tirdzniecība. “Izstāde – gadatirgus” ir vieta, kur notiek pieredzes apmaiņa un jaunu kontaktu dibināšana. Orientēties piedāvājumā palīdzēs Normunds Laizāns – aktieris, pasākumu vadītājs (Aizkraukles sporta halle,  Lāčplēša iela 21, Aizkraukle)

Aicinām pieteikties “Uzņēmēju dienu 2019” pasākuma “Izstāde – gadatirgus” dalībniekus – mājražotājus, uzņēmējus, amatniekus, lauksaimniekus, NVO, Tūrisma informācijas centrus, skolēnu mācību uzņēmumus un pašvaldības no visas Latvijas.

Dalība izstādē ir bez maksas, lūgums līdz 28.februārim korekti aizpildīt REĢISTRĒŠANĀS ANKETU  https://www.mitto.me/izstade-gadatirgus/pieteikties. Apstiprinājumu par dalību nosutīsim 10 dienu laikā uz norādīto e-pasta adresi.

Pēc vēlēšanās, interesentus, kas pārstāvēs Viesītes novadu aicinu pieteikties līdz 25.februārim pie manis, projektu administratores Lienes Maisakas, rakstot uz e-pastu liene.maisaka@viesite.lv vai zvanot 26691248. Visus dalībniekus apkopošu un piereģistrēšu dalībai. 

Organizatora kontaktpersona darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00: Ieva Erdmane, tālr. 27717311​

17.martā no plkst. 11.00-16.30 aicinām uz tūrisma dienu “Iepazīsti Aizkraukles novadu” lai izzinātu un popularizētu vietējo tūrisma piedāvājumu, “Uzņēmēju dienu 2019” laikā Aizkraukles novads aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus iepazīt dažus no novada tūrisma objektiem– jūs pārsteigs Senlejas raganas, Padomju laika ekspozīcija, Brīvdienu mājas “Lejas Bitēni” u.c.

REĢISTRĒŠANĀS BŪS PIEEJAMA NO 13.FEBRUĀRA

Vairāk informācijas: Baiba Kellere, Aizkraukles novada pašvaldības Uzņēmējdarbības speciāliste, mob. tel.: 26227581

Lekciju cikla “Aprites ekonomika” PROGRAMMA

 

print