Viesītes novada Māmiņu klubs nosvin savu otro dzimšanas dienu!

Laiks paskrējis nemanot. Viesītes novada Māmiņu klubs svin savu otro gadadienu.  Atskatoties uz paveikto, varam lepoties. Šajā īsajā laika periodā, ir paveikts neiedomājami daudz. Ar grūtu darbu ir panākta pārliecība, ka šāds klubiņš jaunajām ģimenēm ir nepieciešams. Vieta, kur jaunās māmiņas, mazuļi, tēti un vecvecāki  var socializēties, iepazīt viens otru un beigās kļūt par ļoti labiem draugiem. Pa šiem diviem gadiem klubiņš sadarbībā ar Viesītes novada Sociālo dienestu ir organizējis vairākas labdarības akcijas. Ar kuru palīdzību, savu sirds siltumu nodeva tālāk: novada ģimenes tika apgādātas ar drēbītēm un mantām, kurām šāda palīdzība bija nepieciešama. Māmiņu kluba dalībnieces var apbrīnot, jo neskatoties uz to, vai slikti laika apstākļi, vai slimošanas periods, mammas nāca ar saviem mazuļiem, un līdzdarbojās, lai savu sirds siltumu nodotu tālāk. Māmiņu klubā ir aizritējis fantastisks izglītojošo semināru cikls. Paldies ikkatram, kas piedalījās. Paldies ikvienam, kas neatteica palīdzību.

Nedrīkst aizmirst, Māmiņu kluba, pašgatavoto dāvanu Viesītei 90.dzimšanas dienā – 10 pašcepti kliņģeri! Neiespējamais kļuva iespējams. Paldies.

Jāatzīmē, ka klubiņa pirmajā tikšanas reizē bija sanākušas kopā vien trīs mammas. Un ar to jau lepojāmies. Pa šiem diviem gadiem, ar katru tikšanās reizi mūsu pulciņš paliek arvien kuplāks. Paldies Sabīnei Zupai, par organizētajām, tematiskajām pēcpusdienām, savā saimniecībā Saukas pagasta “Vilciņos”. Šī ir jau tradīcija ik gadu. Tā tikai turpināt.

Māmiņu atziņas pēc tikšanās septembrī:

Laura B.: Uz tikšanos š.g. septembrī biju pirmo reizi. Biju ļoti izbrīnīta, cik ļoti manam bērnam tur patika. Protams, arī man patika, jo lielāko daļu māmiņu jau zinu un ir forši pavadīt ar viņām kopā laiku un izrunāt sev svarīgus jautājumus. Visas meitenes bija ļoti smaidīgas, pretimnākošas. Uz tikšanos noteikti iešu atkal.

Justīne: Man personīgi bija patīkami atrasties citā kompānijā un izrauties no ikdienas rutīnas! Cerams, ka arī nākamās tikšanās reizes būs tikpat kuplā skaitā!

Līga: Arī es Māmiņu klubiņu apmeklēju pirmo reizi. Ļoti patika. Forši, ka ir iespēja māmiņām un bērniem satikties neikdienišķā atmosfērā. Gandrīz mazie svētki. Noteikti iešu vēl.

Evita: Katra reize, kad ti9ekamies Māmiņu klubā ir kā restarts visam. Tur vienmēr ir patīkami ierasties un laiks jaukā kompānijā paiet nemanot. Katra tikšanās ir ballīte bērniem un mammām laiks sev.

Laura D.: Lieliska iespēja esošām un topošām māmiņām būt vienkopus, dalīties savā pieredzē un dot arī padomus citām māmiņām. Laba gaisotne, un arī garšīga tēja atrodas kādai nogurušai māmiņai tieši laikā.

Inese: Esmu Māmiņu klubā no pirmās reizes, šie divi gadi bijuši ļoti interesanti, un laiks ir paskrējis ļoti ātri, pēc bildēm skatos, ka mana meita ir izaugusi ar Māmiņu klubu.

Lai arī turpmāk viss iecerētais izdodas!!!

Viesītes novada Māmiņu kluba dibinātāja K. Matuka

      

print