Paziņoti konkursa “Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam” balvu saņēmēji

gadabalva_3dec_m-167-1Šī gada 3. decembrī, PASAULES INVALĪDU DIENĀ, īpašā apbalvošanas ceremonijā, tika paziņoti konkursa “Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam” balvu saņēmēji. Konkursu organizēja Tiesībsarga birojs, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”.

Galveno balvu un atzinības rakstu saņēmēju vidū ir gan lielākas, gan mazākas nevalstiskās organizācijas no tuviem un tāliem Latvijas novadiem. Šogad galvenās balvas un atzinības raksti tika pasniegti sešās nominācijās:

  ,,Skaļākā balss”, ,,Nodarbinātības veicinātājs”, ,,Pakalpojumu nodrošinātājs”, ,,Sociālā kampaņa” ,Bērnu ar invaliditāti aizstāvis”, ,,Izglītības attīstītājs”.

Nominācijā “Pakalpojumu nodrošinātājs”,Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība, TIKA  APBALVOTA AR  ATZINĪBAS RAKSTU  – ,,PAR AKTĪVU UN REZULTATĪVU IEGULDĪJUMU, PĀRSTĀVOT PERSONAS  AR INVALIDITĀTI VIŅU TIESĪBAS UN INTERESES ATTIECĪBĀS AR VALSTS PAŠVALDĪBU INSTITŪCIJĀM UN PRIVĀTPERSONĀM”.

 Žūrijas locekļu vidū, kuri vērtēja saņemtos pieteikumus, bija Latvijas Republikas Tiesībsargs Juris Jansons, Latvijas Nacionālās Bibliotēkas direktors Andris Vilks, Invalīdu un viņu draugu apvienības ,,APEIRONS ” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis , Latvijas radio žurnālists Aidis Tomsons  un citi.

Apbalvošanas sākumā labklājības ministrs Jānis Reirs pasniedza savus četrus atzinības rakstus  personām, kuras sniegušas ievērojamu ieguldījumu cilvēku ar īpašām vajadzībām dzīves uzlabošanā.

Apbalvošanas ceremoniju atraktīvi vadīja Latvijas Nacionālās televīzijas žurnālists Haralds  Burkovskis. Vairāk kā simts dalībnieki – apbalvotie, viņu radi un kolēģi, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, priecājās par sitaminstrumentu ansambļa, ,PERPETUM RITMIKO ‘’ ,laikmetīgajām dejām un smilšu zīmējumiem.

Esam lepni un ļoti pateicīgi par Latvijas Cistsiskās fibrozes biedrības darba novērtējumu un apbalvojumu! Izsakām vislielāko pateicību visai konkursa žūrijai, dalībniekiem un sadarbības partneriem. Balvas, ko mēs saņēmām, dod mums visiem vēl lielāku spēku turpināt iesākto, kā arī pievērsties jauniem plāniem un to realizēšanas iespējām.

Alla Beļinska

print