VUGD atgādina par drošību Lieldienu brīvdienās!

Lieldienu brīvdienas ir laiks, kad tiek veikti pirmie dārza darbi, atklāta grila sezona, un iedzīvotāji izbauda siltos laikapstākļus! Lai šos pavasara svētkus nesabojātu dažādi nelaimes gadījumi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus neaizmirst par savu un apkārtējo cilvēku drošību, svinot svētkus iekštelpās un atpūšoties brīvā dabā.

Sveicam Adriānu ar panākumiem mākslā

Viesītes Mūzikas un mākslas skolas 6.klases audzēkne Adriāna Juškeviča (15 g.) aktīvi piedalās dažādās mākslas skolas aktivitātēs, konkursos, kas saistīti ar mākslu. Šogad meitene jau trešo gadu veiksmīgi startēja Jēkabpils BJC organizētajā mākslas nedēļā “Extreme sketching”, kas nu jau kļuvusi starptautiska un ieguva 1.vietu. Apsveicam!

SIA”Viesītes transports” aicina darbā remontspējīgu traktoristu

Darba pienākumi:

  • Darbs ceļu būvē, materiālu līdzināšana;
  • Ceļmalu pļaušana;
  • Lapu vākšana;
  • Sniega tīrīšana;
  • Pretslīdes materiālu kaisīšana;
  • Veikt traktortehinkas ikdienas apkopes un tehniskā stāvokļa pārbaudes;
  • Iespēju robežās veikt traktortehinkas bojāto detaļu vai mezglu nomaiņu;
  • Veikt dažādus palīgdarbus pēc vadītāja rīkojuma.

Prasības:
Traktora vadītāja tiesības, vēlama TR2 kategorija (iepriekš B kategorija);
Vēlme darīt videi un sabiedrībai derīgu darbu;
Pieklājība, izpalīdzība, vēlme sadarboties;
Punktualitāte un augsta atbildības sajūta.

Uzņēmums piedāvā:

Stabils atalgojums, vienmēr laikā sākot no EUR 530,00 (pirms LR nodokļu nomaksas);
Darbs stabilā uzņēmumā;
Sociālās garantijas.

Pieteikumu uz vakanci lūgums sūtīt elektroniski uz norādīto e-pasta adresi.

Epasts: viesitestransports@inbox.lv

Tel. 26595335

Pozitīvas pārmaiņas gada ienākumu deklarāciju iesniedzējiem

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka 2019.gada 16.aprīlī spēkā stājas likums “Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli””[1], kas nosaka trīs būtiskus jaunumus saistībā ar gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu, proti, kādos gadījumos iedzīvotāji ienākuma nodokļa piemaksu varēs veikt vēlāk; nodokļa piemaksas summu, kuru vispār varēs nemaksāt, kā arī to, ka personai pašai būs iespēja izvēlēties, cik lielu mēneša neapliekamo minimumu piemērot saviem ienākumiem.

Kurām personām tiek atlikts aprēķinātās nodokļa piemaksas termiņš

Kārtējā novada domes sēde 2019. gada 18.aprīlī plkst. 14.00

Viesītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Alfons Žuks sasauc kārtējo novada domes sēdi 2019.gada 18.aprīlī plkst.14.00 Viesītē, Brīvības ielā 10 un izsludina šādu darba kārtību: Informatīvais  jautājums – novada domes priekšsēdētājs A.Žuks, pašvaldības izpilddirektore S.Lūse.

DARBA KĀRTĪBA:

Lieldienu kauss volejbolā Viesītē

20.aprīlī plkst. 10:00 Viesītes vidusskolas sporta zālē norisināsies Lieldienu kauss volejbolā – 2019.

Lones mūsdienu deju grupai augsti sasniegumi deju skatē

11.aprīlī Biržu Tautas namā pulcējās uz skati ”Mūsdienu deju grupas”. Skate tika sadalīta divās daļās – lauku kolektīvi un pilsēta. Mūs vērtēja žūrija trīs cilvēku sastāvā. Mūsu grupā bija 13 deju grupas no Biržiem, Zasas, Salas, Aknīstes un Lones.

Nāc un piedalies Lielajā Talkā Viesītē!

27.aprīlī plkst. 10:00 Viesītes novada iedzīvotāji laipni aicināti piedalīties Lielajā Talkā Viesītē. Tikšanās vieta: Kaļķu iela (bijušais skolas izmēģinājumu lauciņš).

Šogad labiekārtosim jaunu atpūtas vietu Kaļķu ielā (bijušajā skolas izmēģinājumu lauciņā), kā arī vāksim atkritumus pilsētas ielās.

Līdz 15. aprīlim PAGARINĀTA pieteikšanās jauno grupu konkursam “HOMESICK 2019”

Ja vēl neesi paspējis pieteikties, mēs pagarinām pieteikšanos jauno grupu konkursam “HOMESICK 2019” līdz 15. aprīlim (ieskaitot). Nepalaid garām iespēju pierādīt sevi kompetentai žūrijai un laimēt vērtīgas balvas.

Notikušas iedzīvotāju tikšanās ar Viesītes novada pašvaldības vadību

Lai iepazīstinātu iedzīvotājus ar aktualitātēm Viesītes novadā, atskatītos uz paveikto un informētu par nākotnes iecerēm, Viesītes novada pašvaldības vadība un speciālisti 2019.gada 8.aprīlī tikās ar novada iedzīvotājiem. Tikšanās notika Saukas, Rites, Elkšņu pagastā, kā arī Viesītes pilsētā. Ar iedzīvotājiem tikās Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks, izpilddirektore Sanita Lūse, SIA “Viesītes komunālā pārvalde” valdes priekšsēdētājs Māris Blitsons un Viesītes novada pašvaldības policists Jānis Pučinskis.