Kategorija: Izglītība aktualitātes

Maijā gaidāma nākamā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem

Ceturtā pieteikšanās mācībām Valsts izglītības attīstības aģentūras pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” paredzēta šī gada maijā. Šoreiz  strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs.

Sākas trešā pieteikšanās ES fondu mācībām, no 15.augusta līdz 17.septembrim

Trešdien, 15. augustā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) uzsāk trešo pieteikšanās kārtu Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais un pašnodarbinātais no 25 gadu vecuma var pieteikties mācībām 11 tautsaimniecības nozarēs, līdz 17. septembrim iesniedzot pieteikumu kādā no 70 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Viesītes novadā jaunajā mācību gadā paredzēta skolu reforma

Sākas pieteikšanās 2017./2018.mācību gada Vītolu fonda stipendijām

Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda stipendiātu!

Uzņēmēji papildina jauniešu zināšanas par profesijām, nozaru specifiku un karjeras izaugsmi

ESF projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros 13.decembrī notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Starts uz veiksmīgu karjeru” Viesītes vidusskolas 10.-12.klašu skolēniem.

Karjeras attīstības atbalsta pasākums jauniešiem

ESF projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros 30.novembrī notika pirmais pasākums „Karjeras izaugsme – Tava izvēle” Viesītes vidusskolas un Rites pamatskolas 7.-9.klašu jauniešiem.

Iesniedz protesta vēstuli izglītības ministram

Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks 10. novembrī devās uz tikšanos ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski, lai iesniegtu ministram protesta vēstuli sakarā ar oktobra nogalē publicēto pētījumu par skolu optimizāciju Jēkabpils areālā.

VMMS pulciņa “Fotomixlis” audzēknes darbs izraudzīts par vienu no UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas organizētās akcijas “Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” laureātiem

Viesītes Mūzikas un mākslas skolas pulciņa “Fotomixlis” audzēknes Endijas Grundmanes  darbs “Mana satikšanās ar Bucleru”  ir ticis  izraudzīts par vienu no UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas organizētās akcijas “Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” laureātiem, un tiks iekļauts 2018. gada kalendārā. Lepojamies! 

Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem visā Latvijā

Vēl tikai līdz 6. novembrim var pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt kādu no 770 izglītības programmām, kuras iedzīvotājiem pieejamas ar ES fondu atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados.

ES māja izsludina konkursu jauniešiem dalībai PRAKSES KALVĒ 2017

Eiropas Savienības māja izsludina pieteikšanos izaugsmes nodarbību ciklam “Prakses kalve 2017”. Aktīvi un zinātkāri jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties līdz 22. oktobrim. 

Priekuļu tehnikums aicina mācīties

Atsākas nodarbības pulciņos ‘Fotomikslis’ un ‘Otiņas’

Sēlijas Sporta skola uzņem audzēkņus

Pagarināts abu Jauniešu garantiju projektu maksimālais īstenošanas termiņš

Līdz 2023. gada 31. decembrim pagarināti aktīvās darba tirgus politikas pasākumu īstenošanas jauniešu bezdarbnieku nodarbinātības veicināšanai plānotie un sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošanas Jauniešu garantijas ietvaros realizētie projektu maksimālie īstenošanas termiņi.

Viesītes Mūzikas un mākslas skola turpina jauno audzēkņu uzņemšanu!

Viesītes novada izglītības iestādes gatavas jaunajam mācību gadam

21. augustā Viesītes novadā notika skolu pieņemšana jaunajam mācību gadam. Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks, izpilddirektore Sanita Lūse un Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvaldes vadītāja Anda Ķipoka apmeklēja Viesītes vidusskolu, PII „Zīlīte”, Viesītes mūzikas un mākslas skolu, Viesītes Sporta skolu un Rites pamatskolu.

Valsts Lauku tīkla aktivitāte „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”

 Valsts Lauku tīkla aktivitāte „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai

Jēkabpils nodaļas rīkota informatīvā diena   06.09.2017.

Egīls Arvīds Skrūzmanis no Viesītes vidusskolas piedalījies vasaras programmā ASV

Viesītes vidusskolas skolnieks Egīls Arvīds Skrūzmanis, iegūstot BAFF stipendiju, piedalījās bezmaksas vasaras nometnē ASV “Līderības Akadēmija” no 9.jūlija līdz 4.augustam.

Mācības un konkurss jaunajiem uzņēmējiem laukos “Laukiem būt!”

Vasaras skolotāju iedvesmas nometne Imanta Ziedoņa muzejā, Murjāņos

Ielūdzam skolotājus uz divu dienu vasaras nometni, kurā iedvesmosim, apgūsim zināšanas par jauno un dalīsimies pieredzē!

Nometne norisināsies šī gada 14. un 15. augustā, aicinām pieteikt savu dalību ŠEIT

Nometnes programma: