Piedzīvojumu animācija muzikāla filma ģimenēm “Neglītās lellītes” Viesītē

Uz vienu kino seansu tiek  tirgotas tikai 25 biļetes.  Lūdzam interesēties un pieteikties uz konkrētajiem kino seansiem  zvanot pa tālruni 26513349.

10.jūnijā plkst.18:00; 12.jūnijā plkst.18:00 

Piedzīvojumu animācija muzikāla filma ģimenēm “Neglītās lellītes”  

Tev nav jābūt perfektam, lai tu būtu lielisks.
Laipni lūdzam Neglītvillā! Šajā pārsteidzošajā pilsētā neparastais ir cieņā, savādais tiek uzskatīts par īpašu un skaistais ir kas vairāk par ārējo veidolu. Šeit dzīvo brīvdomātāja Moksija ar saviem dīvainajiem draugiem, priecājoties par dzīvi un bezgalīgajām iespējām, ko tā sniedz. Laiku pa laikam Neglītvillas iedzīvotāji palūkojas debesīs virs pilsētas, no kurienes uzrodas jaunas lellītes, kas tiek laipni uzņemtas viņu pulkā.
Režisors : Kellijs Esberijs (“Šreks 2”).

Filma dublēta latviešu valodā.

Ieejas maksa: EUR 2,00

Kultūras iestāžu darbu ārkārtas apstākļos reglamentē Kultūras ministrijas izstrādātais sanitārais protokols un kultūras ministra rīkojums par sociālo distancēšanos,  tāpēc tās darbībā ir zināmi ierobežojumi, ko lūdzam uztvert ar izpratni.

Atgādinām-ja ir vērojami slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju /mājas karantīnu, neapmeklēt kino seansus.  Kultūras pils  patur tiesības neapkalpot un lūgt atstāt telpas apmeklētājiem ar slimības pazīmēm.

Sīkāka informācija par kultūras norišu vietu darbību reglamentējošajiem dokumentiem: https://www.km.gov.lv/lv/ministrija/jaunumi/kulturas-iestades-atsaks-darbibu-ieverojot-sanitaro-protokolu-prasibas-5161).

Rūpēsimies viens par otru un būsim atbildīgi!

print