PĀRCELTS! Grupas Ducele koncerttūre “Monika” Viesītē

Ņemot vērā  esošo situāciju  valstī, saistībā ar Covid-19 izplatību, 29.novembrī  Viesītes Kultūras pilī  ekoloģiskās mūzikas orķestra “Ducele” paredzētais koncertuzvedums “Monika” tiek pārcelts uz pārcelts uz 2021.gada 04.aprīli plkst.17:00. Informējam, ka Jūsu nopirktās biļetes ir derīgas. Aicinām būt saprotošiem!

Ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele”, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”. Uzvedumā skanēs slavenākās trimdas dziesminieka Viļņa Baumaņa 60.-70.-80. gados ASV radītās, Latvijas PSR nelegāli toreiz izplatītās, Trešo Atmodu tuvinošās dziesmas jaunās, mūsdienīgās skaņās. “Duceles” aranžējumā un atskaņojumā dzirdēsiet “Trīs no Pārdaugavas” repertuāru, kura saturs joprojām izklausās aktuāls kā Latvijā, tā ārzemēs dzīvojošiem latviešiem.

Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”.

Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis.

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs, https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/83720

print