Komisijas,komitejas

Viesītes novada domes pastāvīgās komitejas:

Finanšu komiteja:

  • Alfons Žuks–komitejas priekšsēdētājs
  • Laura Zvirbule – komitejas priekšsēdētāja vietniece
  • Svetlana Andruškeviča
  • Vita Elksne
  • Anatolijs Kvitkovs
  • Iveta Līce
  • Juris Līcis
  • Roberts Orups
  • Pēteris Līcis

Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja:

  • Svetlana Andruškeviča-komitejas priekšsēdētāja
  • Pēteris Līcis
  • Roberts Orups
  • Laura Zvirbule

Attīstības, lauksaimniecības un īpašumu apsaimniekošanas komiteja:

  • Juris Līcis–komitejas priekšsēdētājs
  • Alfons Žuks – komitejas priekšsēdētāja vietnieks
  • Vita Elksne
  • Anatolijs Kvitkovs

Viesītes novada pašvaldības domes pastāvīgās komisijas un pašvaldības apbalvojumu piešķiršanas padome

Atsevišķu pašvaldības funkciju veikšanai izveidotas šādas pastāvīgās Viesītes novada

 pašvaldības domes komisijas:

1.1. Administratīvā komisija: 

  • pašvaldības juriste Ināra  Erte- komisijas priekšsēdētāja
  • domes priekšsēdētāja vietniece Laura Zvirbule,
  • deputāts Anatolijs Kvitkovs,
  • deputāte Vita Elksne,
  • bāriņtiesas priekšsēdētāja Sandra Grigorjeva;
  • pašvaldības policijas inspektors Jānis Pučinskis.

1.2. Iepirkumu komisija:

  • nekustamo īpašumu vecākā speciāliste Svetlana Puzāne – komisijas priekšsēdētāja
  • deputāts Roberts Orups,
  • deputāts Juris Līcis,
  • pašvaldības juriste Ināra Erte,
  • pašvaldības finansiste Lidija Medvecka.

1.3.Komunālo jautājumu komisija:

  • domes priekšsēdētāja vietniece Laura Zvirbule– komisijas priekšsēdētāja
  • deputāte Svetlana Andruškeviča,
  • pašvaldības izpilddirektore Sanita Lūse
  • pārvalžu vadītāji Dainis Černauskis, Lilita Bārdule,
  • SIA “Viesītes komunālā pārvalde” valdes priekšsēdētājs Māris Blitsons un grāmatvede Ligita Rieksta.

1.4.Bilanču un revīzijas komisija:

  • domes priekšsēdētājs Alfons Žuks – komisijas priekšsēdētājs
  • deputāts Juris Līcis,
  • galvenā grāmatvede Anita Maļinovska,
  • finansiste Lidija Medvecka,
  • algu grāmatvede Daiga Pērkone.

1.5. Nekustamo īpašumu apsekošanas un sakārtošanas komisija:

  • deputāte Vita Elksne,
  • deputāts Anatolijs Kvitkovs,
  • deputāts Pēteris Līcis
  • būvinženieris Gatis Puzāns,
  • Sēlijas virsmežniecības Viesītes nodaļas vecākais mežzinis Vigonts Kuklis un mežzinis Jānis Paegļkalns.

1.6.Ceļa fonda komisija:

  • domes priekšsēdētājs Alfons Žuks – komisijas priekšsēdētājs
  • pašvaldības izpilddirektore Sanita Lūse
  • pašvaldības speciālists, atbildīgais par pašvaldības ceļiem Zigmunds Avens,
  • galvenā grāmatvede Anita Maļinovska,
  • pagastu pārvalžu vadītāji Dainis Černauskis, Lilita Bārdule.

1.7.Publisko pasākumu rīkošanas saskaņošanas komisija:

  • pašvaldības izpilddirektore Sanita Lūse – komisijas priekšsēdētāja
  • deputāts Roberts Orups,
  • deputāte Iveta Līce,
  • Viesītes kultūras pils direktore Raisa Vasiļjeva,
  • pašvaldības policijas inspektors Jānis Pučinskis.

1.8. Dokumentu un arhīva pārvaldības ekspertu komisija:

  • kancelejas vadītāja Daina Vītola – komisijas priekšsēdētāja
  • lietvede Liene Maisaka,
  • finansiste Lidija Medvecka,
  • attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Gunta Dimitrijeva,
  • iepirkumu speciāliste Silvija Eglīte

1.9. Viesītes novada Medību koordinācijas komisija:

  • pašvaldības izpilddirektore Sanita Lūse kā Viesītes novada pašvaldības pārstāvis-komisijas priekšsēdētāja,
  • Sēlijas virsmežniecības, Viesītes nodaļas vecākais mežzinis Vigonts Kuklis,
  • Latvijas Mednieku savienības pārstāvis Guntis Baumanis,
  • LAD Viduslatvijas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes pārstāve, Valsts atbalsta un LEADER pasākumu daļas vadītāja Judīte Prodniece.

1.10.Lauksaimniecības zemju pirmpirkuma tiesību izvērtēšanas komisija :

  • pašvaldības izpilddirektore Sanita Lūse – komisijas priekšsēdētāja
  • nekustamo īpašumu vecākā speciāliste Svetlana Puzāne,
  • deputāte Svetlana Andruškeviča,
  • deputāte Iveta Līce
  • pašvaldības speciālists Zigmunds Avens.

Viesītes novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanai, saskaņā ar nolikumu, izveidot Viesītes novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanas padomi šādā sastāvā:

  • domes priekšsēdētājs Alfons Žuks,
  • domes priekšsēdētāja vietniece Laura Zvirbule,
  • pašvaldības izpilddirektore Sanita Lūse
  • domes Sociālo, kultūras, izglītības un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Svetlana Andruškeviča,
  • pagastu pārvalžu vadītāji Dainis Černauskis, Lilita Bārdule