Protokoli

Viesītes novada domes sēžu protokoli 2017

Protokoli 2017DatumsAudio protokols
Sēdes protokols Nr.14
2017.08.17Audio protokols Nr.14
Sēdes protokols Nr.13
Rīcības
plāns 20.07.2017

Investīciju plāns 20.07.2017
2017.07.20Audio protokols Nr.13
Sēdes protokols Nr.122017.07.13Audio protokols Nr.12
Sēdes protokols Nr.11
Publiskais gada pārskats
Ieviešanas un uzraudzības ziņojums
2017.06.29Audio protokols Nr.11
Sēdes protokols Nr.102017.06.16Audio protokols Nr.10
Sēdes protokols Nr.92017.05.17Audio protokols Nr.9
Sēdes protokols Nr.82017.04.28Audio protokols Nr.8
Sēdes protokols Nr.72017.04.19Audio protokols Nr.7
Sēdes protokols Nr.62017.04.12Audio protokols Nr.6
Sēdes protokols Nr.52017.03.22Audio protokols Nr.5
Sēdes protokols Nr.42017.03.15Audio protokols Nr.4
Sēdes protokols Nr.32017.02.23Audio protokols Nr.3
Sēdes protokols Nr.22017.02.15Audio protokols Nr.2
Sēdes protokols Nr.12017.01.18Audio protokols Nr.1

Viesītes novada domes sēžu protokoli 2016

Protokoli 2016DatumsAudio protokols
Audio protokols Nr.182016.12.28Audio protokols Nr.18
Sēdes protokols Nr.172016.12.12Audio protokols Nr.17
Sēdes protokols Nr.162016.11.09Audio protokols Nr.16
Sēdes protokols Nr.152016.10.20Audio protokols Nr.15
Sēdes protokols Nr.142016.10.12Audio protokols Nr.14
Sēdes protokols Nr.132016.09.14Audio protokols Nr.13
Sēdes protokols Nr.122016.08.17***
Sēdes protokols Nr.112016.07.27***
Sēdes protokols Nr.102016.07.13***
Sēdes protokols Nr.92016.06.15***
Sēdes protokols Nr.82016.06.08
Sēdes protokols Nr.72016.05.18***
Sēdes protokols Nr.62016.04.28***
Sēdes protokols Nr.52016.04.13***
Sēdes protokols Nr.42016.04.04Audio protokols Nr.4
Sēdes protokols Nr.32016.03.16Audio protokols Nr.3
Sēdes protokols Nr.22016.02.17***
Sēdes protokols Nr.12016.01.18Audio protokols Nr.1

Viesītes novada domes sēžu protokoli 2015

Protokoli 2015DatumsAudio protokols
Sēdes protokols Nr.152015.12.30Audio protokols Nr.15
Sēdes protokols Nr.142015.12.16Audio protokols Nr.14
Sēdes protokols Nr.132015.11.17Audio protokols Nr.13
Sēdes protokols Nr.122015.10.21Audio protokols Nr.12
Sēdes protokols Nr.112015.09.23Audio protokols Nr.11
Sēdes protokols Nr.102015.08.25Audio protokols Nr.10
Sēdes protokols Nr.92015.07.15Audio protokols Nr.9
Sēdes protokols Nr.82015.06.17Audio protokols Nr.8
Sēdes protokols Nr.72015.05.20***
Sēdes protokols Nr.62015.04.29***
Sēdes protokols Nr.52015.04.15***
Sēdes protokols Nr.42015.03.18***
Sēdes protokols Nr.32015.02.18***
Sēdes protokols Nr.22015.01.28***
Sēdes protokols Nr.12015.01.21***

Viesītes novada domes sēžu protokoli 2014

Protokoli 2014Datums
Sēdes protokols Nr.162014.12.30
Sēdes protokols Nr.152014.12.17
Sēdes protokols Nr.142014.11.12
Sēdes protokols Nr.132014.10.15
Sēdes protokols Nr.122014.10.02
Sēdes protokols Nr.112014.09.17
Sēdes protokols Nr.102014.08.20
Sēdes protokols Nr.92014.07.16
Sēdes protokols Nr.82014.06.18
Sēdes protokols Nr.72014.05.29
Sēdes protokols Nr.62014.05.21
Sēdes protokols Nr.52014.04.29
Sēdes protokols Nr.42014.04.16
Sēdes protokols Nr.32014.03.19
Sēdes protokols Nr.22014.02.19
Sēdes protokols Nr.12014.01.22
 

Viesītes novada domes sēžu protokoli 2013

Protokoli 2013Datums
Sēdes protokols Nr.192013.12.28
Sēdes protokols Nr.182013.12.16
Sēdes protokols Nr.172013.11.27
Sēdes protokols Nr.162013.11.20
Sēdes protokols Nr.152013.10.30
Sēdes protokols Nr.142013.10.16
Sēdes protokols Nr.132013.09.18
Sēdes protokols Nr.122013.08.21
Sēdes protokols Nr.112013.07.17
Sēdes protokols Nr.102013.06.20
Sēdes protokols Nr.92013.06.13
Sēdes protokols Nr.82013.05.22
Sēdes protokols Nr.72013.04.30
Sēdes protokols Nr.62013.04.25
Sēdes protokols Nr.52013.04.09
Sēdes protokols Nr.42013.03.20
Sēdes protokols Nr.32013.02.27
Sēdes protokols Nr.22013.02.06
Sēdes protokols Nr.12013.01.16