Viesītes novada Rites pagasta bibliotēkā bija apskatāma Rites pagasta iedzīvotājas Laimas Liepnieces darbu izstāde

Dekupāžas tehnika jebkuram priekšmetam vai lietai ļaus izskatīties oriģināli, piešķirot tai īpašu noskaņu. Dekupāžai pakļaujas daudzveidīgu materiālu klāsts. Tehnika pieļauj ādas un koka apstrādi, akmeņu apgleznošanu, izskatās īpaši uz auduma, floristikas elementiem, uz traukiem un dāvanām. Dekupāžas tehnikā iespējams veidot arī krelles, rotas un mājas interjeru. Īpašais rokdarbu veids , kas krāšņi izceļ dažādus materiālus un faktūras, bieži vien rada maldinošu iespaidu, jo izskatās pēc apgleznotas virsmas, kuras pamatā izgriezti un uzlīmēti dizaina elementi.

Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs ielūdz uz Veselības nedēļu

Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs ielūdz bērnus uz 4 dienu aktivitāšu ciklu “Veselības virpulī”, kurš norisināsies no 4.-8. februārim. Šī būs lieliska iespēja gan izkustēties, gan uzzināt kaut ko jaunu, gan pagatavot gardas, veselīgas uzkodas, gan iegūt veselīgu balviņu.

Viesītē norisinājās atklātais hokeja turnīrs

19.februārī notika atklātais hokeja turnīrs Viesītē. Ņemot vērā mainīgos laika apstākļus visu nedēļu pirms turnīra, ledus uzsala, turnīrs netika atcelts un laika apstākļi sacensību dienā bija kā radīti hokeja spēlēšanai – nelieli mīnusi un spoža saule.Tiem , kuriem palika auksti, bija iespēja sasildīties pie ugunskura ar siltu tēju un kafiju. Pēc izspēlētām visām spēlēm, tika sadalītas godalgotās vietas:

Pārdomu ugunskurs Lones ciematiņā

20.janvāra svētdienas pēcpusdienā pēc Hip-Hop deju nodarbībām Lones Tautas namā, devāmies iedegt atmiņu ugunskuru barikāžu laikam(1991 .gads.). Mēs, Lones ciematiņa pieci patrioti, iededzām arī sveču liesmiņas kritušo piemiņai, kuri nebaidījās stāties pretī ložmetējiem, lai iemūžinātu tā laika sižetu, lai kādu paglābtu ar savu dzīvību, lai mēs  šodien savā laimībā varētu zvilnēt pie tālrāža un vērot šos notikumus.

“Vislielākā ceļojuma” nodarbības Viesītes Kultūras pilī

13.janvārī plkst 14:00 Viesītes Kultūras pils spoguļzālē bērni vecumā no 6 – 14 gadiem būs mīļi gaidīti uz “Vislielākā ceļojuma” nodarbībām!

Jampadracis suņa gada nogalē Lones namā

29.decembrī Lones Tautas namā satikās Hip-Hop grupas dejotāji, viņu vecāki un Saukas pagasta bērni, lai kopā ar mikipelēm Minniju un Mikiju vienotos kopīgā JAMPADRACĪ!

Simtgades svinības Lonē

17.novembra pēcpusdienā Lones kultūras namā notika svinīgs Latvijas simtgadei veltīts pasākums. Pēc pagasta pārvaldes vadītājas Sanitas Lūses uzrunas, kopīgi nodziedātas Latvijas himnas un Saukas draudzes mācītāja Aleksandra Ivanova teiktajiem sirsnīgajiem vārdiem tika godināti pagastā esošie uzņēmēji, iestādes, zemnieku saimniecības un aktīvākie cilvēki.

Dokumentālā filma “Patiesā cena” Viesītē

Kāpēc lētas drēbes patiesībā maksā dārgi? Uz šo jautājumu tiks atbildēts dokumentālajā filmā “Patiesā cena”, kura tiks tiks demonstrēta 27.novembrī plkst. 13:00 Viesītes Kultūras pils kino zālē. Filma stāsta par “ātrās modes” industrijas aizkulisēm un ēnas pusēm. Pēc filmas noskatīšanās notiks diskusija un radošā darbnīca “T-krekla stāsts”. Šādi pasākumi no 20. līdz 28. novembrim notiek visā Latvijā, tos organizē Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) kopā ar sadarbības partneriem Globālās izglītības nedēļas ietvaros. Ieeja pasākumos ir bez maksas.

Svinīgs Latvijas svētku pasākums Rites pagastā

16. novembrī Rites Tautas namā pulcējās ļoti kupls Rites pagasta iedzīvotāju pulciņš, lai kopīgi atzīmētu Latvijas dzimšanas dienu. Satraukums jūtams gan koncerta dalībniekos, gan ciemiņos. Rites pamatskolas skolēnu sagatavotais koncerts priecēja ikviena klātesošā sirdis.

Izstādes “Ieskats dziesmu svētku vēsturē Viesītē” atklāšana

Realizējot “Latvijas Valsts mežu” un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstīto Zemgales kultūras programmas projektu “Jēkabpils apriņķa pagastu un pilsētu vietējo Dziesmu svētku apzināšana, pētīšana un popularizēšana”, ir apkopoti arī pētījumu rezultāti par dziesmu svētkiem Viesītē laika periodā līdz 1945. gadam. Plašāk par pētījumu var lasīt “Viesītes vēstis” oktobra numurā vai pašvaldības mājaslapā. Projekta ietvaros aicinām uz Paula Stradiņa skolu, kur 2018. gada 22. novembrī pulksten 14.00 atklāsim izstādi “Ieskats dziesmu svētku vēsturē Viesītē”.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other