Zobens un Lemess 2017

Programma:

Piektdiena, 7. jūlijs: apmeklētājiem ieeja festivāla teritorijā no pl. 16.00.

1. jūlijā – Saukas pagasta svētki

Svētku dienu iesākām ar sporta aktivitātēm(volejbols, strītbols). Spītējot laika apstākļiem sacensībās piedalījās 6 volejbola un 5 strītbola komandas. Paldies sportistiem par izturību un atbalstu.

Sēlijas amatnieku jampadracis Viesītē

 

1.jūlijā Mazā Bānīša parkā norisinājās pasākums “Sēlijas amatnieku jampadracis Viesītē”, lai iepazīstinātu ar senajām sēļu amatu prasmēm. Viesītē satikās Sēlijas amatnieki un mājražotāji – kultūras mantojuma lietpratēji, kopēji un nesēji.

Piedalies Zemgales velo vasarā 2017

Visas vasaras garumā, no 1.jūnija līdz 31.augustam, norisinās projekts/spēle “Zemgales velo vasara 2017”, kura laikā velobraucēji ir aicināti doties izbraucienos ar velosipēdiem un iepazīt 100 interesantas apskates vietas Zemgalē.

Elkšņu skolas ēkas iesvētīšanas 80 gadu atcere

Izglītības vēsture Elkšņu pusē apzināta divu gadsimtu garumā. Pirmā skola sākusi darboties kādā zemnieka mājā Apserdē 19.gadsimta sākumā. Ap 1850.gadu tā pārcelta uz baznīcas krogu pie Dienvidsusējas upes pretī baznīcai. 1879.gadā, apmēram tajā pašā vietā,  uz kroga pamatiem uzcelta skolas ēka, ko tad oficiāli uzskata par skolas dibināšanas gadu Elkšņu pagastā.

Ģimeņu diena Viesītē

4.jūnijā Viesītes pilsētā aizvadīta Ģimeņu diena “Brīnums, brīnuma galā”. Svētku diena sākās ar 3. sudraba karotīšu svētkiem. Mazajiem novadniekiem pasākumā tika pasniegtas sudraba karotītes un novadnieka A. Žilinska grāmata “Melnkaķītis Baltķepītis”. Aizvadītajā gadā novads papildinājis ar 38 jaundzimušajiem.

Dziesma Elkšņiem 2017

2. jūnija vakarā Elkšņu Brīvdabas estrādi jau 7. reizi pieskandināja dziesmu konkurss Dziesma Elkšņiem.

Viesīte novada 2.Cāļu dienas

Madonas bērnu un jauniešu teātra studija „Pilnpiens” ar prieku vadīja koncertu un organizēja interaktīvu atpūtas programmu gandrīz četru stundu garumā. Teātra studija biežāk dodas viesos, rādot IMPROVIZĀCIJAS TEĀTRA izrādes. Un labi izsmīdina ļaudis ar viņu pašu dotajiem ierosinājumiem. Šoreiz piedāvājums vadīt pasākumu bērniem un jauniešiem šķita kas citādāks un tādēļ jaunieši labprāt piekrita strādāt.

Viesītes komanda piedalās Latvijas kausa posmā spiešanā guļus

03.06.17 Madonā notika Latvijas kausa posms spiešanā guļus uz reižu skaitu.Arī Viesītes komanda piedalījās sacensībās parādot labus rezultātus.

PII „Zīlīte”’ „Ķiparu” grupas audzēkņu izlaidums

  Izlaidums – viens no skaistākajiem notikumiem katra cilvēka dzīvē. Šie svētki ir kā pietura, kurā apstājies absolvents padomā par to, cik garš ceļa posms jau veikts un par to, cik daudz iespēju vēl ir priekšā.