Viesītes novada sacensības zolītē

Šo sestdien 21. aprīlī Aknīstē kafejnīcā “Liepas”norisinājās Viesītes sporta kluba organizētās novada sacensības zolītē 7. posms. Uz sacensībām bija ieradušies 18 dalībnieki.

Baltā galdauta svētki Viesītē

Sagaidot Latvijas simtgadi un svinot Latvijas neatkarības atjaunošanu aicinām visus novada ļaudis uz “Baltā galdauta” svētkiem.

Visi mīļi gaidīti 4. maijā svinēt svētkus kopā!

Viesītes Kultūras pils aicina apmeklēt koncertus maijā

Viesītes Kultūras pils maijā aicina apmeklēt šādus koncertus:

29.aprīlī pavasara tirgus

Svētdien, 29.aprīlī, plkst. 9:00 – 13:00 Viesītē, “Zaļā tirgus” teritorijā un laukumā pie kultūras pils norisināsies pavasara tirgus.

Aicināti amatnieki, mājražotāji,  pārtikas un rūpniecības preču tirgotāji, kā arī pirkt gribētāji!

Izskanējis ansambļa “Rites balsis” 20 gadu jubilejas koncerts

14. aprīlī izskanējis ilgi gaidītais ansambļa “Rites balsis” 20 gadu jubilejas koncerts. Šim lielajam notikumam ansambļa dalībnieces gatavojās vairākus mēnešus. Un tā sestdienas vakarā Rites Tautas namā pulcējās gan klausītāji, gan ciemiņi, lai dalītos svētku priekā kopā ar ansambli.

Informatīvs seminārs iedzīvotājiem, kuri vēlas palīdzēt bez vecāku aprūpes palikušiem bērniem Jēkabpilī

Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrība “DOMUS”, sadarbībā ar biedrību “Siltā sirds”, ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības finansiālo atbalstu, organizē informatīvu semināru Jēkabpils pilsētas un tuvāko novadu iedzīvotājiem, kas vēlas palīdzēt bez vecāku aprūpes palikušiem bērniem un apsver iespēju nākotnē kļūt par audžuģimeni, aizbildni vai adoptētāju.

Humora vakars “Precības” Elkšņos

Elkšņu kultūras nams ielūdz uz humora pilnu vakaru “Precības”.

Viesītes skolēni satiek savu meistaru

Video atskats uz pasākumu “Satiec savu meistaru 2018”, kurš 6. un 7. aprīlī notika Viesītē.

Ģenerāļu kausa posms Aknīstes novada Gārsenē

17.aprīļa pēcpusdienā Aknīstes novada Gārsenē norisinājās Latvijas Ģenerāļu kausa posms, kura ietvaros Sēlijas jaunieši sacentās trīs disciplīnās – galda tenisā, novusā un badmintonā.

Lielā novusa sestdiena Elkšņos

14. aprīlī Elkšņu kultūras namā norisinājās novusa turnīrs.Turnīrs notika pateicoties Ārijam Bārdulim un Indrai Cepurītei, kas bija atsaucīgi turnīra organizatoriem un  varēja piedāvāt plašas telpas novusa galdu izvietošanai.