Ģenerāļu kausa 1. posms Aknīstē

24. marta pēcpusdienā Aknīstē norisinājās Latvijas Ģenerāļu kausa pirmais posms, kura ietvaros Sēlijas jaunieši sacentās trīs disciplīnās- galda tenisā, novusā un badmintonā.

Izsludināts pasākuma «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» radošo projektu konkurss «Sēlijas novadu patriotiem pa pēdām»

Biedrība «Latvijas ģenerāļu klubs» sadarbībā ar Sēlijas novadu apvienību, Jaunjelgavas novada domi, Jaunsardzes un informācijas centru un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem aicina jauniešus piedalīties pasākuma «Latviešu karavīrs laikmetu griežos» 2017. gada radošo projektu konkursā

«Sēlijas novadu patriotiem pa pēdām».

Projektu_konkursa_nolikums_Jaunjelgava_2017

Skolu tautas deju skate

9. martā Viesītes Kultūras pilī norisinājās ikgadējā skolu tautas deju skate. Tajā piedalījās Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes novadu skolu tautas deju kolektīvi.

Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņas jaunā sezona ir klāt!

Viesītes novads meklē 4 jauniešus (3 puiši+ 1 meitene) Aknīstes posmam!

1. IZCĪŅAS POSMS – GALDA SPĒLES +
(Galda teniss, novuss, badmintons)

Aknīstē, 2017.gada 24. Martā plkst. 14.00 Aknīstes novada Gārsenes k/n

DALĪBNIEKI
> Jauniešu (vecumā no 13-25 gadi) komandas, katrā 4 dalībnieki, kas pārstāv savu novadu. Vismaz viens komandas dalībnieks ir meitene.

Pieteikšanās: austra.nike@viesite.lv

Aicina pieteikties konkursā “Radām novadam”

Ja esat jaunieši, kuri vēlas realizēt biznesa projektu kāda no Latvijas novadiem, tad aicinām to darīt, kļūstot par konkursa “Radām Novadam” dalībniekiem. Pieteikšanās konkursam noritēs līdz 2017. gada 31. martam, tomēr, lai konkurss varētu efektīvi palīdzēt ikvienai komandai, to skaits būs ierobežots. 

Uzsākam pieteikšanos konkursam “Šodien laukos” 2017!

Ar lielu prieku paziņojam, ka uzsākam dalībnieku reģistrāciju skolēnu konkursam “Šodien laukos”! Konkursā aicinām pieteikties individuālos dalībniekus vecumā no 12 līdz 16 gadiem un klases vai kolektīvus, kas atbilst šai vecuma grupai. 

Aicinām pieteikties starptautiskam apmācību projektam

Aicinām interesentus pieteikties starptautiskam apmācību projektam  „Participation laboratory: using Erasmus Plus projects to promote Real Participation” par jauniešu projektu rakstīšanu!

Vokālās mūzikas konkursa “Ghetto Faktors” atlase Jēkabpilī

Ghetto Faktors ir vokālās mūzikas konkurss ar devīzi ”Seko savam sapnim!”

Jaunieti! Iespēja apgūt profesiju- galdnieks

Jauniešu garantijas programmas ietvaros Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā iespēja apgūt galdnieka profesiju!

Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā

ZIEMAS UZŅEMŠANA

Mācības sākas 2017.gada 20.februārī.

Realizētie projekti jaunatnes jomā 2016. gadā

15826531_1218651741549577_2517096227051428748_n2016.gadā Viesītes novada pašvaldība ir piedalījusies septiņu starptautisku ERASMUS+ programmas līdzfinansētu projektu īstenošanā. No tiem 3 projekti bija jauniešu apmaiņas projekti un 4 projekti – starptautiskas apmācības jaunatnes jomā. Kopā Viesītes novads aizvadītajā gadā pārstāvēts 9 apmaiņas braucienos.