Ēnu diena 2019. gadā norisināsies 13. februārī

Šogad ēnu diena norisināsies 13.februāri. Līdz 3.februārim aicinām skolēnus pieteikties kādā no „vakancēm” Viesītē!  

Viesītē šogad ir iespējams „ēnot”  Viesītes novada pašvaldībā, Viesītes muzejā “Sēlija”, Viesītes Kultūras pilī un citās iestādēs, kopskaitā novadā pašlaik pieejamas 14 vakances, bet to skaits līdz 30. janvārim var pieaugt.

Sīkāk par Ēnu dienu un pieejamajām vakancēm – mājaslapā www.enudiena.lv. Tālr. papildu informācijai – 22000801 (Dita).

Aicina pieteikties vērienīgākajam Fizikas gada notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam

No 21. janvāra Latvenergo aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties Fizikas gada vērienīgākajam notikumam – “FIZMIX Eksperiments” konkursam, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā. Valsts izglītības satura centrs 2018./2019. mācību gadu pasludinājis par Fizikas gadu, tādējādi pievēršot pastiprinātu uzmanību fizikas apguvei. Konkurss, kā galvenais Fizikas gada notikums, popularitātē audzis ik gadu, pērn sasniedzot rekordlielu komandu pieteikumu skaitu – katra ceturtā Latvijas skola.

Re:TV aicina vidusskolēnus piedalīties televīzijas spēlē “Vides erudīts”

Lai veicinātu sabiedrības, īpaši jauniešu informēšanu un izglītošanu par videi draudzīgu dzīvesveidu, kanāls “Re:TV” aicina vidusskolēnus no visas Latvijas piedalīties erudīcijas spēlē “Vides erudīts”.

Atklātais hokeja turnīrs Viesītē

19. janvārī plkst. 10:00 pie Viesītes vidusskolas uz ledus laukuma notiks Atklātais hokeja turnīrs!

Tiekamies!

Hokeja turnīra nolikums: Hokeja turnīrs Viesītē 2019.

Neformālā gaisotnē Viesītes domē aizvadīta “Kafija ar politiķiem”

Pirmdien, 26.novembrī, Viesītes novada domē norisinājās neformāla diskusija Kafija ar politiķiem, kurā jaunieši tikās ar Viesītes novada pašvaldības priekšsēdētāju Alfonu Žuku, izpilddirektori Sanitu Lūsi  un deputātu Māri Lāci, lai diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām.

Aizvadīts Sēlijas novadu jauniešu Helovīna pasākums Salā

27. oktobrī Salas Kultūras namā notika Sēlijas novadu apvienības jauniešu padomes “SēJa”, kuras sastāvā ir arī 3 Viesītes novada jaunieši, organizētais ikgadējais Helovīna pasākums.

Aicinām iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektus mācību motivācijas palielināšanai

Viesītes novada pašvaldība aicina jauniešu organizācijas iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus. Projektu fokuss – skolēni ar risku nepabeigt skolu, viņu mācību motivācijas palielināšana un aktīvas līdzdalības veicināšana ikdienas dzīvē. Projektu konkurss notiek Eiropas Sociālā fonda projekta “PuMPuRS”* ietvaros. Konkursa ietvaros iespējams iegūt 4600 eiro savas idejas īstenošanai. Pretendenti savus pieteikumus var iesniegt līdz 2018. gada 5.novembrim.

Aizvadīti Sēlijas novadu pašvaldību skolēnu sporta svētki

21.septembrī plkst. 10:00 Viesītes stadionā tika svinīgi atklāti  septiņu Sēlijas novadu pašvaldību skolēnu sporta svētki.

Mācības Viesītes ev. lut. draudzes svētdienas skolā

5.oktobrī plkst. 16:00 atsāksies mācības Viesītis ev. lut. draudzes svētdienas skolā. Nodarbības notiks Viesītes Kultūras pilī. Laipni gaidīti bērni vecumā no 6 gadiem. Interesēties pa tālruni 25950147 (Solvita).

Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai

Mums ir lieliska ziņa! Jaunietim kā arī jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja online uzskaitīt, cik stundas viņš/-a veic brīvprātīgo darbu. Iespējams, ka viņš/-a būs pārsteigts/-a, cik  stundas jau uzdāvinājis/-usi mūsu mīļajai Latvijai 2018. gadā! :)

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other