Apmācības Sēlijas novadu jauniešiem “Izroc ideju projektam”

Norises laiks: 20.07 plkst. 10.00 līdz 21.07 plkst. 16.00

Vieta : Raiņa Muzejs “Tadenava”

Dalībnieki: jaunieši (15 – 25 gadi) no Jēkabpils,Ilūkstes,Krustpils,Jaunjelgavas,Neretas,Viesītes,Aknīstes, Salas novadiem (no katra novada 5 jaunieši).

Aicina jauniešus piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē

Biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” (LJP) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jauniešu galvaspilsētu 2017 – Liepājas pilsētas domi – aicina jauniešus piedalīties Strukturētā dialoga VI cikla atklāšanas konferencē – diskusijā par jaunatnes jomas prioritātēm Latvijā un Eiropā.

Kristīgā angļu valodas un sporta nometne jauniešiem

Hey! Lieliska iepsēja tieši Tev!
Viesītes baptistu draudze kopā ar Jauniešu Virzību rīko kristīgo angļu valodas un sporta nometni Viesītes novada jauniešiem un jauniešiem no citām pilsētām, (dalībnieku vecums 13 – 20 gadi).

Bezmaksas deju nometnes Viesītes novada bērniem

Bezmaksas deju nometnes Viesītes novada bērniem Elkšņu Kultūras namā! Rīgas HOPĀ deju grupa organizē deju nometnes un aicina tajās piedalīties arī vietējos bērnus! Vienīgais par ko jāmaksā pašiem- ēdināšana (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas) 7 EUR/dienā un, ja vēlas palikt pa nakti, gultas vieta diennaktī- 8 EUR. Zvaniet un piesakieties deju grupas HOPĀ vadītājai Sanitai- 26626681.
Vietu skaits ierobežots!!!!

Nometne pusaudžiem „Aktīvā velosipēdistu vasara”

Pusaudžiem un jauniešiem, kas vēl īsti nezina, ko aizraujošu paveikt šajā vasarā, piedāvājam nometni „Aktīvā velosipēdistu vasara”.  Ceļojot ar savu velosipēdu, piecās sestdienās vietējo ekspertu vadībā  varēs iepazīt mazāk zināmus dabas un kultūrvēstures objektus, stiprināt muskuļus un garu, iegūt jaunus domubiedrus, atpūsties kustībā.

Līgo kauss pludmales volejbolā

23. jūnijā kempingā “Pērlīte” notika “Līgo kauss” pludmales volejbolā. Uz turnīru pieteicās desmit komandas, pēc izlozes komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Apakšgrupā komandas spēlēja vienu setu līdz 21 punktam.

Piedalies Zemgales velo vasarā 2017

Visas vasaras garumā, no 1.jūnija līdz 31.augustam, norisinās projekts/spēle “Zemgales velo vasara 2017”, kura laikā velobraucēji ir aicināti doties izbraucienos ar velosipēdiem un iepazīt 100 interesantas apskates vietas Zemgalē.

Aicina JAUNIEŠUS pieteikties starptautiskajai mediju nometnei «Young Media Sharks»

No 8. līdz 14. augustam Kuldīgā norisināsies starptautiskā mediju nometne «Young Media Sharks», kur 50 spējīgākie un visvairāk motivētie jaunieši no Baltijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiskās iemaņas labāko Vācijas, ASV, Ukrainas, Igaunijas un Latvijas mediju speciālistu pavadībā.

Ģenerāļu kausa Viesītes posms

Piektdien, 19.  maijā Viesītes āra stadionā tika aizvadīts Ģenerāļu kausa Viesītes posms “Jautrais futbols”.  

Ģenerāļu kausa III posms Viesītē

Turpinās Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņa! Šodien plkst. 15:00 Viesītes āra stadionā norisināsies III posma sacensības- šoreiz jautrajā futbolā. Sacensībās piedalīsies visu 7 Sēlijas novadu jaunieši.