Ģenerāļu kausa Viesītes posms

Piektdien, 19.  maijā Viesītes āra stadionā tika aizvadīts Ģenerāļu kausa Viesītes posms “Jautrais futbols”.  

Ģenerāļu kausa III posms Viesītē

Turpinās Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņa! Šodien plkst. 15:00 Viesītes āra stadionā norisināsies III posma sacensības- šoreiz jautrajā futbolā. Sacensībās piedalīsies visu 7 Sēlijas novadu jaunieši.

Jēkabpilī notiks ikgadējās CSDD jauno velosipēdistu sacensības

Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā, jau 24. gadu pēc kārtas Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko konkursu jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem „Jauno satiksmes dalībnieku forums – 2017”. Labākie tiks uz Eiropas mēroga sacensībām, kur aizstāvēs pērn iegūto čempiona titulu.

FUTBOLS

2.līgas mājas spēles

Latvijas mēroga fizikas konkursā Zemgales reģiona finālā uzvar Viesītes vidusskolas komanda

Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa „Fizmix Eksperiments” Zemgales reģiona finālā uzvar Viesītes vidusskolas komanda ENTROPIJA. Lai plūktu uzvaras laurus, skolēniem bija aktīvi jāapgūst fizika uz jāapsteidz pārējās 34 Zemgales reģiona komandas. Jau jūlijā jaunieši kopā ar pārējo Latvijas reģionu labākajām komandām varēs izbaudīt godam nopelnīto uzvaru īpaši organizētā vasaras nometnē.

4.maijā Viesītē un vēl 44 Latvijas pierobežas pašvaldībās notiks Latvijas valsts simtgades atklāšanas akcija „Apskauj Latviju”

Viesītes novadā ozolus – Latvijas garīguma sardzi-  stādīsim  pie jaunuzceltās Svētā Franciska baznīcas, kas iesvētīta 2016. gada oktobrī. Garīguma sardzei ir jāstāv pie garīguma augstākā simbola – baznīcas.

Sākas futbola sezona!

26. aprīlī Viesītē norisināsies Latgales reģiona skolu kausa izcīņa. Piedalīsies 16 komandas  trīs vecuma grupās.

27. aprīlī plkst. 16:00 Viesītes stadionā Latvijas čempionāta futbolā U-13 ietvaros norisināsies spēle Sēlija Sporta skola- Malta.

Visi laipni aicināti uz spēlēm!

Izsludināta pieteikšanās biznesa ideju konkursam “Biznesa nakts 2017”

Biznesa augstskola Turība un Turība Business HUB informē, ka realitātes šova cienīgais konkurss „Biznesa nakts” notiek arī šajā pavasarī, un jau ceturto gadu interesentu komandas trīs cilvēku sastāvā ir aicinātas pieteikt savu dalību pasākumā.

Aktivitātes Rites pagasta bibliotēkā februāra – marta mēnesī

Rites pagasta bibliotēka šogad februārī piedzīvoja pārmaiņas, darbu sāka jauna bibliotēkas vadītāja. Lai arī ar bailēm par to, ka jāsāk kaut kas jauns, tomēr darbs raiti rit uz priekšu. Aktīvi darbojamies ar bērniem. Visa mēneša garumā vakaros pēc stundām, bērni pulcējas bibliotēkā un spēlē dažādas galda spēles.