Neformālā gaisotnē Viesītes domē aizvadīta “Kafija ar politiķiem”

Pirmdien, 26.novembrī, Viesītes novada domē norisinājās neformāla diskusija Kafija ar politiķiem, kurā jaunieši tikās ar Viesītes novada pašvaldības priekšsēdētāju Alfonu Žuku, izpilddirektori Sanitu Lūsi  un deputātu Māri Lāci, lai diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām.

Aizvadīts Sēlijas novadu jauniešu Helovīna pasākums Salā

27. oktobrī Salas Kultūras namā notika Sēlijas novadu apvienības jauniešu padomes “SēJa”, kuras sastāvā ir arī 3 Viesītes novada jaunieši, organizētais ikgadējais Helovīna pasākums.

Aicinām iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektus mācību motivācijas palielināšanai

Viesītes novada pašvaldība aicina jauniešu organizācijas iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus. Projektu fokuss – skolēni ar risku nepabeigt skolu, viņu mācību motivācijas palielināšana un aktīvas līdzdalības veicināšana ikdienas dzīvē. Projektu konkurss notiek Eiropas Sociālā fonda projekta “PuMPuRS”* ietvaros. Konkursa ietvaros iespējams iegūt 4600 eiro savas idejas īstenošanai. Pretendenti savus pieteikumus var iesniegt līdz 2018. gada 5.novembrim.

Aizvadīti Sēlijas novadu pašvaldību skolēnu sporta svētki

21.septembrī plkst. 10:00 Viesītes stadionā tika svinīgi atklāti  septiņu Sēlijas novadu pašvaldību skolēnu sporta svētki.

Mācības Viesītes ev. lut. draudzes svētdienas skolā

5.oktobrī plkst. 16:00 atsāksies mācības Viesītis ev. lut. draudzes svētdienas skolā. Nodarbības notiks Viesītes Kultūras pilī. Laipni gaidīti bērni vecumā no 6 gadiem. Interesēties pa tālruni 25950147 (Solvita).

Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai

Mums ir lieliska ziņa! Jaunietim kā arī jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja online uzskaitīt, cik stundas viņš/-a veic brīvprātīgo darbu. Iespējams, ka viņš/-a būs pārsteigts/-a, cik  stundas jau uzdāvinājis/-usi mūsu mīļajai Latvijai 2018. gadā! :)

Viesītes Jauniešu dome uzņem jaunus biedrus

Viesītes novada Jauniešu dome meklē aktīvus biedrus un aicina iesaistīties Jauniešu domes darbībā.

Dalība Jauniešu domē dod iespēju iesaistīties gan dažādu pasākumu plānošanā, gan to organizēšanā un īstenošanā, kā arī apgūt daudz jaunas prasmes un zināšanas dažādās jomās. Tāpat tas veicina komunikācijas prasmes, darbošanos komandā.

Lonē aizvadīta sporta diena “Vasaras izvadīšana”

25.augustā Saukas pagasta “Bincānos” norisinājās Viesītes novada Jauniešu domes organizēts pasākums – sporta diena “Vasaras izvadīšana”. Lai arī visu pasākuma laiku lija lietus, tomēr Viesītes novada sportistus tas neatbaidīja un sporta spēles norisinājās pat pa visu lietu. Kā teica pasākuma dalībnieki “Īstiem sportistiem sliktu laikapstākļu nav!”.

Piedzīvojumu un atpūtas nometne, iespēja gūt prieku jauniešiem ar īpašām vajadzībām

No 20. līdz 25. augustam nometnē “Lediņi” norisinās atpūtas un piedzīvojumu nometne jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Pirmdien Jelgavā ieradās 32 jaunieši (no 18 līdz 25 gadiem) no Latvijas un Lietuvas un 8 viņus pavadošās personas.

Aizvadīta ceturtā Sēlijas novadu Jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”

18. un 19. augustā Ilūkstes novada Dvietē norisinājās ceturtās Sēlijas novada jauniešu dienas „Dzimis Sēlijā”. No Viesītes novada piedalījās 10 jaunieši, kuri kopā ar pārējo Sēlijas novadu jauniešiem, 2 dienu garumā gan sportoja, gan atpūtās, gan izglītojās.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other