Kultūra

Jan
26
Ses
Klaberjakts Sadancis “Dzeltenās cūkas kalambūrs’
Jan 26 @ 18.00 – 19.00

26.janvārī  plkst.18:00 Viesītes Kultūras pilī Tradicionālais un nenopietnais tautas deju kolektīvu sadancis KLABERJAKTS” 

 Ieeja bez maksas.

Jan
28
Pir
Mobilā diagnostika Viesītē
Jan 28 @ 10.00 – 17.00
Feb
8
Pie
Ziemas sportiskas aktivitātes Lones centrā
Feb 8 @ 16.00 – 18.00
Feb
16
Ses
Viesītes Kultūras pilī latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa DUCELE koncerts “Tā viš’ i”
Feb 16 @ 18.00 – 19.00

Koncertos “Tā viš’ i” skanēs pazīstamas un mazāk pazīstamas latviešu tautas dziesmas ļoti savdabīgā pop/folk/ hipster/ svinger jeb tikai DUCELES vīriem raksturīgā roka interpretācijā. Koncerta programmā iekļauto dziesmu tematika ir koncentrēti pašironiska – par tautu meitu un tautu dēlu viedumu, par pieguļu un meitās jāšanu, par līgaviņas lūkošanu un precībām, par karošanu un miera laikiem, par mīlestību un šķiršanos, par mīlēšanos – par latvietim vien zināmām tēmām cauri gadsimtiem, kas zināmas vēl šodien. Protams, koncerta laikā DUCELES vīri aprunāsies ar klausītājiem par viņus uzrunājošām, izaicinošām un pat varētu teikt – delikātām mūsu sabiedrības aktualitātēm. Būs iespēja pasmieties par sevi un citiem.

DUCELE dalībnieki:

  • Andris Alviķis – balss, kontrabass, sitamie instrumenti,
  • Arnis Veisbārdis – balss, ģitāra,
  • Artūrs Uškāns – balss, akordeons, kokle, dūdas, stabules, ģitāra,
  • Mārcis Kalniņš – balss, bandžo, bazuki, ģitāra.

Līdz ar pirmo koncertu pie klausītājiem nokļūs arī grupas otrais mūzikas albums “Tā viš’ i 2”, kur būs iekļautas 13 DUCELES dziesmas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā. Tiem koncertu apmeklētājiem, kuri vēl nav paguvuši iegādāties grupas pirmo albumu “Tā viš’ i”, to būs iespēja izdarīt koncertu starpbrīžos, jo DUCELES dalībniekiem rūp viņu klausītāji un kvēlākie fani.

 Lai koncertu “Tā viš’ i” apmeklētājiem vakars būtu izdevies, būtu iespēja padižoties saviem tuviniekiem un draugiem, ka bijuši DUCELES koncertā, tiks dota iespēja koncerta starplaikā nobildēties ar mūziķiem un saņemt autogrāfus – gatavojiet rakstāmos un spodriniet kameras aci!
Kā jau izaicinošai grupai pienākas, tad koncertu apmeklētājiem, kuri būs īpaši piedomājuši par savu izskatu, būs patīkami pārsteigumi: apmeklētājiem, kuri uz koncertiem būs ieradušies krāsaini apģērbti – DUCELES stilā (ar pielīmētu bārdu un/vai ūsām, cilindrā vai katliņā, krāsainā kleitā vai uzvalkā – tā, lai pašiem un apkārtējiem būtu jautri.
Katrā koncerta norises vietā uzstāšanās var būt atšķirīga, jo koncertos tiks pieaicināti viesmūziķi, kuri kuplinās DUCELES pop/folk/hipster/svinger roka šūniņas skanējumu ar saviem muzikālajiem krāsu triepieniem, padarot koncertus vēl krāsainākus un lustīgākus. Un patīkamā un mūsdienīgā ziņa – DUCELE koncertos atļauta fragmentāra mākslinieku uzstāšanās fotografēšana un filmēšana, tūres producentiem un DUCELEI saglabājot autortiesības uz nofilmēto video materiālu. Vislabāk, ja publicēsiet savu veikumu sociālajos tīklos, izmantojot modernās tehnoloģijas un izmantojot tēmturus #ducele #tāviši

Biļetes: 5,00  7,00  10,00  12;00 EUR  “Biļešu paradīze” kasēs; www.bilesuparadize un Viesītes KP.

Atpūtas vakars kopā ar Nikolaju Puzikovu Lonē
Feb 16 @ 22.00 – Feb 17 @ 3.00
Feb
23
Ses
Čempionāts zolītē 5.kārta Elkšņos
Feb 23 @ 9.00 – 10.00
Mar
17
Sve
Čempionāts zolītē 6.kārta Lonē
Mar 17 @ 9.00 – 10.00
Apr
14
Sve
Čempionāts zolītē 7.kārta Lonē
Apr 14 @ 9.00 – 10.00
Mai
12
Sve
Čempionāts zolītē 8.kārta Viesītē
Mai 12 @ 9.00 – 10.00

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other