Kultūra

Mar
20
Pir
Ceļojošā IZSTĀDE “JŪRAS SPĒKIEM – 25”
Mar 20 @ 14.00 – Mar 28 @ 18.00

IZSTĀŽU ZĀLĒ

20.03.-27.03.

Ceļojošā IZSTĀDE “JŪRAS SPĒKIEM – 25” Foto retrospekcija 1992- 2017, Gerdas Stūres un Martas Jurjānes gleznas IZSTĀDES ATKLĀŠANA –  20.martā  pl.14:00

Mar
29
Tre
Grāmatas “No Sēlijas pūra…” prezentācija
Mar 29 @ 13.00 – 14.00

Viesītes Kultūras Pilī  plkst. 13:00

Mar
30
Cet
Attīstības nodaļas un uzņēmēju tikšanās
Mar 30 @ 10.00 – 12.00

30. martā plkst. 10:00, Viesītē, Brīvības ielā 10, Viesītes novada Attīstības un plānošanas nodaļa aicina novada uzņēmējus uz informatīvu tikšanos par aktualitātēm uzņēmējdarbības jomā, sadarbības formām un pašvaldības atbalsta iespējām.

Darba kārtība:

10:00 – Viesītes novada domes priekšsēdētāja Jāņa Dimitrijeva uzruna

10:10 – Attīstības nodaļas speciālistu informatīva prezentācija par dalību „Pārnovadu uzņēmēju dienas” Aizkrauklē un „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādē” noslēguma konferenci.

10:40 – Novada uzņēmēju informatīva prezentācija par dalību izstādēs

10:50 – Jēkabpils Biznesa inkubatora piedāvātās iespējas uzņēmējiem

11:15 – Rīcības plāns turpmākai sadarbībai. Gunta Dimitrijeva – kā pašvaldība var sniegt atbalstu novada uzņēmējiem. Kādi ir iespējamie sadarbības modeļi.

Tikšanās noslēgumā tiks atvēlēts laiks diskusijām un uzņēmēju ierosinājumu uzklausīšanai, lai veicinātu sadarbību starp Viesītes novada pašvaldību un vietējiem uzņēmējiem. Sarunā piedalīsies arī nekustamo īpašumu vecākā speciāliste Svetlana Puzāne, iepirkumu speciāliste Silvija Eglīte un būvinženieris Gatis Puzāns.

Novada uzņēmēji ir aicināti pieteikt savu dalību zvanot pa tālruni 26691248 (Laura Liepiņa) vai sūtot e-pastu: laura.liepina@viesite.lv.

Viesītes novada pašvaldības

Attīstības un plānošanas nodaļas projektu administratore L.Liepiņa

Izstāde “Ar vējiem krēpēs”
Mar 30 @ 12.00 – Apr 10 @ 12.00
Mar
31
Pie
Satiec savu meistaru!
Mar 31 @ 10.00 – 16.00
Apr
2
Sve
Jauno grupu konkurss HOMESICK 2017
Apr 2 @ 17.00 – 21.00
Apr
7
Pie
MUZIKĀLA KOMĒDIJA “SEPTIŅAS VECMEITAS”
Apr 7 @ 19.00 – 20.00

Muzikālā komēdija SEPTIŅAS VECMEITAS atkal rullē Viesītes kultūras pilī  7. aprīlī pl.19:00

RaCoco teātris piedāvā Tijas Bangas lugu trīs cēlienos „Septiņas vecmeitas”- tā ir viena no kulta statusu ieguvušajām lugām Latvijā, kas piedzīvojusi ļoti daudz iestudējuma versiju gan uz profesionālo, gan amatieru teātru skatuvēm.

Vecmeitu lomās iejutīsies Latvijā labi pazīstamās un leģendārās aktrises Olga Dreģe, Velta Straume, Raimonda Vazdika, Laila Kirmuška, Jūlija Ļaha, Dace Makovska, Ginta Krievkalna, Liene Šomase un vienīgais vīrietis rožu dārzā – Juris Jope vai Emīls Kivlenieks.

Pie klavierēm Gints Žilinskis.

Olga Dreģe par izrādi:

Lai sievietes paraugās uz sevi no malas un pasmaida par savām aplamībām ko pielaidušas līdz sirmam vecumam. Kundzes gados, kas ārkārtīgi tur važās savus vīrus un bērnus  paskatās, ka tas kādreiz var aplami nostrādāt arī šajos laikos. Aktrise būdama – Tija Banga to jauki ir ilustrējusi. Tas ir amizanti un priecīgi.

Liene Šomase par izrādi:

Mēs nekad nevaram zināt kurā mirklī tā īstā mīlestība pie mums atnāks. Tāpēc nekad nevajag kautrēties, bet iet un runāt, būt atklātām un patiesām. Jauniešiem nebūt tik skarbiem  pret mammām, tētiem, krustmātēm, taču vairāk novērtēt ko viņas dara bērnu labā.

Lugas darbība risinās pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Kādā pansijā dzīvo četras sievietes labākajos gados, kurām dzīve ir iegrozījusies tā, ka visas palikušas vecmeitās, tomēr vēlēšanās būt mātēm un tieksme par kādu rūpēties, ņem virsroku. Pateicoties apstākļu sakritībai viņu pansijā dzīvo trūcīgs, jauns mākslinieks Pūpēdītis, kurš tad arī kļūst par vecmeitu rūpju objektu. Šīs rūpes un pārspīlētā mātišķā mīlestība aiziet tik tālu, ka nabaga jaunais mākslinieks gandrīz jau vairs nav sava likteņa noteicējs. Tai pašā laikā, ielas pretējā pusē dzīvo divas māsas, kuru dzīves līkloči arī vijušies tā, ka abas palikušas vecās meitās, kuras par savu rūpju objektu izvēlējušās pieņemto audžu meitu Renāti. Un kā jau skaistās pasakās – kur jauni cilvēki, tur mīlestība, it sevišķi, ja dzīvokļu logi ir tieši pretī viens otram… Vai mīlas ceļš būs gluds, jeb arī kaisīts ar ērkšķiem? Vai abi jaunieši vecmeitas apvienos lielā, laimīgā ģimenē, vai divās karojošās nometnēs, skatītāji varēs uzzināt izrādē „SEPTIŅAS VECMEITAS”.

Režisors – Ivars Lūsis

Kostīmi – Jūlija Ļaha

Izrāde trīs cēlienos, ilgums trīs stundas.

Biļetes izrādes norises vietās, Biļešu paradīze tirdzniecības vietās vai www.bilesuparadize.lv

Biļešu cenas: februārī 7.00 €, martā 9.00 €, aprīlī 10.00 €

Vairāk informācijas www.racoco.lv

 

Apr
9
Sve
Lienes Grosas koncerts
Apr 9 @ 15.00 – 16.00
Tautas deju skate
Apr 9 @ 17.00 – 19.00

9.aprīlī  plkst.17:00

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra apguves skate Jēkabpils deju apriņķa kolektīviem.

Piedalās tautas deju kolektīvi no, Jēkabpils, Aknīstes, Viesītes, Krustpils, Salas novadiem un Jēkabpils pilsētas.

IEEJA BRĪVA

Apr
15
Ses
Lieldienu kauss volejbolā
Apr 15 @ 10.00 – 16.00

NOLIKUMS

           LIELDIENU KAUSS VOLEJBOLĀ VIESĪTĒ 15.04.2017.

Mērķis: 1. Noskaidrot labākos voleibola spēlētājus turnīrā.

  1. Popularizēt volejbolu Viesītē.
  2. Rast iespēju iedzīvotājiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Sacensības notiek: Viesītē 2017 gada 15. aprīlī.

Sacensību norises vieta – Sēlijas sporta skola (bijusī arodskola). Sacensību sākums pl. 10.00

Sacensību organizators: Viesītes sporta klubs sadarbībā ar

Viesītes novada pašvaldību.

Tiesneši: Galvenais tiesnesis Gints Stumbiņš.

Dalībnieki:

 Piedalīties var ikviens volejbola cienītājs (izņemot augstāko līgu komandas), Viesītes novada iedzīvotāji un viesi.

Piesakot komandas katrs dalībnieks ar parakstu apliecina par savu veselības stāvokli, ka var piedalīties sacensībās un ka ievēros nolikumā minēto kārtību.Sacensību laikā kategoriski aizliegts telpās smēķēt un lietot alkoholiskos dzērienus.Ja dalībnieki neievēro nolikumā minēto kārtību, komanda var tik diskvalificēta no sacensībām.Dalības maksas turnīram nav.

 Spēles norise:

Komandā ne vairāk kā 6 spēlētāji uz laukuma spēlē 5: 5 (vīrieši ). Ja ir 5 komandas vai mazāk, tad spēlē vienu apli, katra ar katru, līdz 2 setu uzvarai (viens sets 25 p.), ja nepieciešams 3 sets – 15 p. Ja ir 6 komandas un vairāk, tad spēlē 2 apakšgrupās, ko katrs komandas kapteinis izlozē, spēlē līdz 2 setu uzvarai, nepieciešamības gadījumā 3 sets.No katras apakšgrupas 2 labākās komandas spēlē pusfināla spēles A1-B2 un B1-A2, Pusfinālā zaudējušās komandas spēlē par 3.-4. vietu, vinnētājas par 1.-2. vietu.

Pieteikumi:

 Komandām jāpiesakās līdz 2017 gada 14. aprīlim  paziņojot galv. tiesnesim Gintam Stumbiņam mob. tālr. 26530446 vai 25649379 vai e-pastu: gints.stumbins@inbox.lv

Apbalvošana:

Tiek apbalvotas 1.-3. vietas, 1.v. kauss, medaļas, diplomi, 2.-3. v. medaļas, diplomi. Ar labāko spēlētāju kausiem tiks apbalvoti 3 labākie turnīra spēlētāji (1.v.-3.v).

Viesītes sporta darba organizators :                                 Gints Stumbiņš

22.04.2017.