Viesītes novada pašvaldība pārstāvēta jauno ģimeņu konkursā Baltkrievijā

No 25. līdz 26. septembrim, Viesītes novada pašvaldības delegācija apmeklēja sadraudzības pilsētu Baltkrievijā, lai piedalītos jauno ģimeņu konkursā “Ciema meistars”. Viesītes novadu braucienā pārstāvēja Jaunatnes lietu speciāliste Laura Liepiņa, Viesītes vidusskolas direktors Andris Baldunčiks, Kancelejas vadītāja Daina Vītola un Maisaku ģimene – Liene, Andris un Adrians.

Viesītes novada pašvaldība veido sadraudzību ar Baltkrieviju

Viesītes novada pašvaldība ir uzsākusi sarunas ar Baltkrievijas Republikas Postavas rajona pašvaldību par sadarbības veidošanu šādās jomās: izglītībā un veselībā, lauksaimniecībā, rūpniecībā un transportā, ekoloģijā un racionālā dabas resursu izmantošanā, teritoriālā attīstībā, kultūrā, tūrismā un sportā, kā arī jaunatnes politikā.

Sadraudzības partneru pilsētai Rokišķiem- 512

Viesītes novada pašvaldība saņēma uzaicinājumu šī gada 24.septembrī piedalīties sadraudzības partneru Rokišķu rajona pašvaldības Rokišķu pilsētas 512. gadadienas svinībās. Viesītes novada pašvaldības delegāciju  uz šīm svinībām vadīja domes priekšsēdētājs  Juris Līcis .

Sadraudzības partneru pilsētai Rokišķiem- 512

Viesītes novada pašvaldība saņēma uzaicinājumu šī gada 24.septembrī piedalīties sadraudzības partneru Rokišķu rajona pašvaldības Rokišķu pilsētas 512. gadadienas svinībās. Viesītes novada pašvaldības delegāciju  uz šīm svinībām vadīja domes priekšsēdētājs  Juris Līcis . Svētki sākās ar svinīgo sanāksmi, kuru atklāja Roķišķu rajona padomes mērs Vidmantas Kanopa. Sanāksmē  tika  prezentēta pilsētas vēsture un godināti ļaudis, kuri ar

Novada dome veido dialogu ar iedzīvotājiem

Ikvienai pašvaldībai likumdošana paredz atbildību par pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem. Lai šie pakalpojumi būtu pēc iespējas kvalitatīvāki, pakalpojumu sniedzējiem ir jāizprot pakalpojumu ņēmēju vēlmes un intereses, lai tās, sabalansējot ar iespējām, varētu izstrādāt optimālo pakalpojumu sniegšanas modeli. Ir ļoti būtiski atrast veidu, kā uzrunāt ikvienu novada iedzīvotāju, lai viņš uzticētos un dalītos savās pārdomās.                 Jau