Viesītes novada jaunieši piedalās starptautiskās apmācībās

No 6. līdz 13. augustam Lietuvā, Daugirdikšes mācību centrā norisinājās starptautisks Erasmus+ Programmas projekts „Making Youth voices heard”. Tas bija apmācību kurss par to, kā sadzirdēt jauniešu balsis, piesaistīt jauniešu interesi, izprast viņu vajadzības. Viesītes novadu šajā projektā pārstāvēja trīs jaunietes Evelīna Bantauska, Ieva Milakne un  Eiva Krista Dronka.

Rīgas svētkos notiks tirgus “Ražots Sēlijā”

Pirmo reizi Rīgas svētkos notiks tirgus “Ražots Sēlijā”, kurā piedalīsies dalībnieki no Sēlijas novadu apvienības pašvaldībām — Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novada.

Viesītes pilsētas svētku “Viesītei – 90” video atskats

 No 2. – 4.augustam tikai aizvadīta Viesītes pilsētas apaļā jubileja – Viesītes pilsētas svētki “Viesītei – 90”. Kā jau lielos svētkos pienākas, programma bija ļoti bagātīga ar virkni pasākumu, kuros varēja piedalīties ikviens interesants.

Atrodi šodien savu vakanci akcijā „Brīvprātīgais uz 1 dienu”

Strauji tuvojās biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” brīvprātīgā darba akcija „Brīvprātīgais uz 1 dienu”, kas notiek jau ceturto gadu un šoreiz tiek rīkota no 20. līdz 24. augustam. Nenokavē un piesakies jau šodien www.brivpratigie.lv !

Sākas trešā pieteikšanās ES fondu mācībām, no 15.augusta līdz 17.septembrim

Trešdien, 15. augustā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) uzsāk trešo pieteikšanās kārtu Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais un pašnodarbinātais no 25 gadu vecuma var pieteikties mācībām 11 tautsaimniecības nozarēs, līdz 17. septembrim iesniedzot pieteikumu kādā no 70 izglītības iestādēm visā Latvijā.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other