Viesītes vidusskolas mazie rūķīši apciemo Viesītes aprūpes centru

Ar dziesmām, dzejoļiem un dāvanu sainīšiem, 13. decembrī Viesītes vidusskolas mazie rūķīši, 1. un 2.klase, viesojās Viesītes Veselības un sociālās aprūpes centrā, lai ar skaistām Ziemassvētku dziesmām, labiem vārdiem un skaistiem dzejoļiem pieskandinātu aprūpes centra telpas un priecētu tā iemītniekus.

SIA “Viesītes veselības un sociālās aprūpes centrs” aicina darbā sociālo darbinieku uz pilnu darba slodzi uz nenoteiktu laiku.

PRASĪBAS: Otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība sociālajā darbā ar sociālā darbinieka kvalifikāciju; Valsts valodas prasmes augstākā līmenī (C1); krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; prasme strādā ar klientu lietām; prasme strādāt ar normatīvajiem aktiem; prasme organizēt un vadīt sociālās aprūpes darbu, vadīt nodarbības un organizēt pasākumus; prasme strādāt ar klientu un veikt psihosociālo darbu; papildus veikt

Video atskats par 2018.gadu Viesītes novadā

Lielās svētku egles iedegšana

Svētdien, 9. decembra pēcpusdienā Viesītes Kultūras pilī norisinājās otrajai adventei veltīts koncerts, kurā piedalījās Viesītes mūzikas studija un jauktais koris “Viesīte”. Viesītes dziedātāji vienojās kopīgā koncertā “Man plaukstā iekrita Brīnums!”. Pēc koncerta visi tika aicināti doties ārā, kultūras pils priekšā, kur ar teatralizētu uzvedumu, rūķiem, dziesmām, dejām un piparkūkām svinīgi tika iedegta Viesītes lielā svētku

Atklāta Adventes laika izstāde

10. decembrī Viesītes novada Sociālā dienesta nodarbību telpā atklāta mājražotāju un uzņēmēju darbu izstāde. Mājražojumus, vienojoties ar ražotāju, būs iespēja arī iegādāties. Izstāde būs apskatāma līdz 21. decembrim katru darba dienu no plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00. Gaidīsim!

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other