Sēlijas sporta skolas telpās pieejams galda teniss, novuss, galda spēles

Viesītes novada pašvaldība  rīko  pašvaldībai piederošās vieglās pasažieru automašīnas CHRYSLER GRAND VOYAGER izsoli

‘’Viesītes novada pašvaldība  rīko  pašvaldībai piederošās vieglās pasažieru automašīnas CHRYSLER GRAND VOYAGER, reģ. Nr. GT8620, dīzeļdegviela, krāsa- melna, atklātu, mutisku izsoli ar augšupejošu soli.  Sākotnējā cena  EUR 1500.00. Izsoles solis  EUR 50.00 (piecdesmit euro un 00 centi).   Nodrošinājuma apmērs 10%. Dalībnieka reģistrācijas nodeva EUR 10.

Noslēgusies aktīvā tūrisma sezona

Viesītes TIP ir apkopojis informāciju par 2017. gada tūrisma situāciju, ko šogad gan negatīvi ietekmējuši laikapstākļi. Joprojām pieprasījums saglabājies pēc ūdens tūrisma, velo tūrisma, kultūras un gastronomiskā tūrisma. Statistika rāda, ka mūs visvairāk apmeklē ģimenes, draugu grupas, pieaugušo kolektīvi, skolēni un pensionāri, arī tūrisma firmas, piemēram, IMPRO, Saules vējš, Jauni Rakursi.

Daudz laimes, Latvija!

Pūšot stiprajiem rudens vējiem, sitoties lietus lāsēm logu rūtīs, ir atausis 17. novembra rīts. Ārā tik drūmi un vēsi, bet te pēkšņi kļūst tik silti ap sirdi, jo lepni plīvo sveču liesmiņas “Zaķīšu” grupas bērnu un vecāku darinātos lukturīšos. Ir radīta burvīga svētku noskaņa PII “Zīlīte”. 

Viesītes novada domes pirmajā stāvā atklāta fotoakcijas “Padari savu novadu skaistāku” izstāde

No šodienas, 17.novembra Viesītes novada domes pirmajā stāvā aplūkojama Viesītes Jauniešu domes fotoakcijas “Padari savu novadu skaistāku” fotoattēli.