Pirmo reizi Jēkabpilī notiks biznesa uzsācēju gadatirgus

Attīstības finanšu institūcija ALTUM aicina uzņēmējus apmeklēt “Biznesa uzsācēju atbalsta gadatirgu”, Jēkabpilī.  Tas būs informatīvs iedvesmas pasākums jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kur būs lieliska iespēja satikt reģiona iedvesmojošākos uzņēmējus, kā arī uzzināt aktualitātes par biznesa veicināšanas iespējām.

Pasākums notiks 11.maijā Krustpils pilī, Rīgas ielā 216b, plkst. 10:30 – 13:30, apmeklētājiem ierašanās no plkst. 10:00.

Dalība – bez maksas. Reģistrēties var ALTUM mājas lapā: https://www.altum.lv/lv/notikumi

Viesītes novada pašvaldība izsludina vietējo projektu konkursu

Pamatojoties uz 2017. gada domes sēdes lēmumu „ Kārtība, kādā Viesītes novada dome piešķir atbalstu no pašvaldības budžeta biedrību, nodibinājumu, reliģisko organizāciju un fizisko personu projektu konkursiem” tiek izsludināts trešais vietējais projektu konkurss.

Viesītes novads jau piekto reizi piedalās Pārnovadu uzņēmēju dienās Aizkrauklē VIDEO

Attīstības nodaļa aicina novada uzņēmējus uz informatīvu tikšanos

30. martā plkst. 10:00, Viesītē, Brīvības ielā 10, Viesītes novada Attīstības un plānošanas nodaļa aicina novada uzņēmējus uz informatīvu tikšanos par aktualitātēm uzņēmējdarbības jomā, sadarbības formām un pašvaldības atbalsta iespējām.

Viesītes novads pārstāvēts Pārnovadu uzņēmēju dienā Aizkrauklē

18.martā Aizkraukles sporta hallē aizvadīta „Pārnovadu Uzņēmēju dienā”, kurā jau piekto gadu piedalās arī Viesītes novada pašvaldība kopā ar novada uzņēmējiem un mājražotājiem. Uzaicinājumam kopīgi veidot vienotu novada stendu šogad atsaucās 8 novada uzņēmēji.

Latvijas uzņēmumu vizīte uz Īriju

 Š.g. 26.-30. aprīlis Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera (ĪLTK) un Īrijas latviešu asociācija ‘’LatWest’’ ar Latvijas vēstniecības Īrijā un Latgales Uzņēmējdarbības centra atbalstu, organizē Vizīti uz Īriju (Dublina Klērmorisa (Claremorris, Mayo county), Longforda (Longford, Leinster county)

Vizītes mērķis sekmēt Latvijas produktu un pakalpojumu eksportu Īrijā

Diskusija „Vietējo ražotāju iespējas iesaistīties publiskajos iepirkumos Viesītes un Neretas novados”

Norises laiks: 14.martā pulksten 11:00

Norises vieta: Domes sēžu telpa, Viesītes novada pašvaldība, Brīvības iela 10, Viesīte, Viesītes novads, LV-5237

Aicinām iesniegt savus izstrādājumus konkursam „Lauku partnerības „Sēlija“ kvalitātes zīme“!

Līdz šī gada 27. martam konkursam aicinām iesniegt amatniecības izstrādājumus, rokdarbus, interjera priekšmetus, kas izgatavoti Lauku partnerības „Sēlija” teritorijā – Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novados.

25.martā Jēkabpilī notiks “Vakanču gadatirgus”

Lai veicinātu nodarbinātību un iedzīvotāju profesionālo pilnveidi Jēkabpilī un tuvākajā apkārtnē, Jēkabpils pilsētas pašvaldība rīkos nu jau otro „Vakanču gadatirgu”.

Gadatirgus notiks 25.martā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Jēkabpils Tautas namā.

Viesītes novads iepazīstina ar tūrisma objektiem