Sporta kluba “Viesīte” atlētiem panākumi Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus

Katru gadu decembrī norisinās Latvijas čempionāts  svaru stieņa spiešanā guļus. Šogad Jelgavā pulcējās rekordliels skaits atlētu. Kopā bija sapulcējušies 225 dalībnieki. Latvijas čempionāts ir  nozīmīgākās gada sacensības, jo šeit var parādīt visa gada laikā ieguldīto darbu.Var uzstādīt jaunus personīgos rekordus kā arī jaunus Latvijas rekordus. Arī Sporta klubs “Viesīte” piedalījās šajā nozīmīgajā čempionātā.

Sieviešu junioru kategorijā – 57 kg, Elīna Liepiņa izcīnīja 2.vietu, kā arī absolūtajā vērtējumā starp juniorēm – 2.vieta un izcīnīts kauss. Sieviešu veterānu kategorijā, Svetlana izcīnīja 2.vietu absolūtajā vērtējumā un 1.vietu savā kategorijā. Emīls Orlovs izcīnīja 2.vietu 12 jauniešu vidū, svara kategorijā -66 kg.Veterāni 1.kategorijā -83 kg, Māris Orlovs ieguva 2.vietu.

Paldies atlētiem, pateicība Viesītes novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu. Novēlu klusu un mierīgu Adventes laiku.