Jēkabpilī iespējams apmeklēt mācību seminārus „Pārdošanas skola” un „Pārdošana digitālajā vidē”

Piedāvājam lielisku iespēju esošajiem un topošajiem uzņēmējiem uzsākt gadu mācoties un papildinot savas zināšanas pārdošanas skolā un pārdošanu digitālajā vidē.
Jēkabpilī mācības notiks 21. un 22. janvārī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas (JAK) dienesta viesnīcas  sēžu zālē,  Jēkabpils Agrobiznesa koledžas teritorijā, Pasta ielā 1

Pieteikšanās: https://goo.gl/forms/Mer41skpQ5BEMVxF2 līdz 17. janvārim.

21.janvārī Jēkabpilī un 23. janvārī Jelgavā

Pārdošanas skola

Noderīgs iedvesmas trieciens tiem, kas pārdod vai grib pārdot. Veiksmīgāk, vairāk, labāk.

Lektors – Jānis Viegliņš  – Pārdošanas skolas vadītājs un dibinātājs,

Pārdošanas, komunikācijas un izaugsmes treneris pie kura zināšanas un enerģiju gūst Latvijā labi pazīstami uzņēmumi. Circle K, Severstal, Ergo, Venden, Euronics, Bite Latvija, Ssamsung, Rimi un citi. Magistrs uzņēmējdarbības vadībā. Gadā viņa apmācības apmeklē vairāk kā 5000 cilvēki. Apmācības tiek rīkotas 28 nozaru uzņēmumiem Baltijā.  Viņu raksturo milzu enerģija, harizma un iedvesma, kuru viņš sniedz ikvienam.

Pasniedzējs augstskolā un vairāku publikāciju autors Latvijas vadošos biznesa laikrakstos.

23. janvārī Jēkabpilī un 24. janvārī Jelgavā

Pārdošana digitālajā vidē
Īpaši noderīgi tiem kas vēlas pārdot savus produktus un pakalpojumus  digitālajā vidē – lektore dalīsies  ar dažādām iespējām, rīkiem utml produkcijas parādīšanai un pārdošanai Facebook, google, Intstagram un citos kanālos.Digitālās pārdošanas apmācības vadīs digitālā mārketinga dvēsele – Evita Mežezera, viņas LinkedIn profilu iespējams apskatīt šeit. Evita attīstījusi savas digitālās prasmes strādājot ”Infinitum 8” par klientu speciālisti un ”Digital Journey” par mārketinga speciālisti, gan pārzin arī kā ir būt ”otrā pusē” realizējot pati savus uzņēmumus – ”TripThis” un ”Urban Food Latvia”. Guvusi pieredzi uzstājoties šādos publiskajos pasākumos par digitālā mārketinga tēmām:  Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kamera, Biznesa Augstskola ”Turība”, Latvijas Kultūras koledža u.c.

Pasākums tiek rīkots Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 projekta LLI-131 “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā”/ “Business support” ietvaros.  MĀCĪBAS IR BEZMAKSAS!

Uz tikšanos,

Anita Diebele

Projekta vadītāja

Sīkāka informācija: Anita Diebele, anita.diebele@zpr.gov.lv, 29736468

 

Drukāt