Patriotiskais mēnesis Jaunatnes iniciatīvu centrā

 

Novembrī Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrā valdīja patriotisks noskaņojums. Radošajā nedēļā gatavojām rotājumus, lai JIC telpā būtu jūtama svētku sajūta. Kā arī veidojām savas asociācijas par Latviju, kur varēja izpausties, kā katrs vēlas. Vienam Latvija asociējas ar sarkanbaltsarkano karogu, citam asociējas ar vietu, kur piedzima, kur vēlētos aizbraukt, kur nekad nav bijis.

Patriotiskajā nedēļā gatavojāmies valsts svētkiem un taisījām katrs sev piespraudes ar sarkanbaltsarkano lentu, ko piespraust pie apģērba valsts svētkos. Tāpat centriņā notika viktorīna “Ko tu zini par Latviju”. Viszinošākais par Latviju bija Adrians M., 2. vieta – Baiba, 3. vieta – Andžejs. Paldies visiem kas piedalījās. Un, protams, neiztikām bez gardumiem, gatavojām gardus, krāsnī ceptus ābolus.

Mēnesi noslēdzām ar radošo darbnīcu “Adventes vainagu gatavošana”, kur ikviens bija aicināts izveidot pats savu adventes vainadziņu, kurā ielikt svecītes un nosvinēt pirmo adventi mājās ar ģimeni. Padomus adventes vainagu gatavošanā sniedza māksliniece Ligita Vaivode. Paldies visiem, kas piedalījās un izrādīja interesi. Tiekamies decembrī. Lai Jums skaists Ziemassvētku gaidīšanas laiks.

Sekot informācijai varat: viesite.lv, facebook.com mājas lapā: “Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs”.

Viesītes JIC jaunatnes darbiniece L.Liepiņa

Drukāt