Neformālā gaisotnē Viesītes domē aizvadīta “Kafija ar politiķiem”

Pirmdien, 26.novembrī, Viesītes novada domē norisinājās neformāla diskusija Kafija ar politiķiem, kurā jaunieši tikās ar Viesītes novada pašvaldības priekšsēdētāju Alfonu Žuku, izpilddirektori Sanitu Lūsi  un deputātu Māri Lāci, lai diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām.

Pirms pasākuma Viesītes Jauniešu domes pārstāvji bija sagatavojuši dažus jauniešiem aktuālus jautājumus, tādējādi, ierodoties domes vadībai un deputātiem, jaunieši it nemaz nebija samulsuši un uzreiz nodevās jautājumu uzdošanai, kā arī diskusijām.

Šajā pasākumā jaunieši ne tikai ieguva atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem, bet arī  sajūtu, ka ir sadzirdēti, uzklausīti un vienmēr laipni aicināti ar savām idejām un jautājumiem vērsties pie novada deputātiem.

Kafija ar politiķiem tiek rīkota visā Latvijā kā neformālas vietējo jauniešu un lēmumu pieņēmēju pasākums, kur patīkamā vidē pie kafijas tases satikties, lai savstarpēji apmainītos idejām par jauniešu aktuāliem jautājumiem. Pasākums politiķiem palīdz saprast, kā jauniešu idejas praktiski ieviest dzīvē.

Pasākumu organizēja Viesītes novada Jauniešu dome.

Jaunatnes lietu un sabiedrisko att. speciāliste Dita Sala

Foto: D.Sala

Drukāt