Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centra aktivitātes oktobrī

Oktobra mēnesis Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrā bijis notikumiem bagāts. Šogad oktobris mūs lutināja ar neparasti siltu laiku, kas ļāva JIC kopā ar bērniem doties pastaigā uz mežu pēc dabas veltēm, kuras pēc tam tika izmantotas ikdienas darbam. Tāpat arī izbaudījām jaukas kino pēcpusdienas. Spēlējām dažādas spēles. Gatavojām kļavu lapu rožu pušķus. Aizvadījām UNO spēles čempionāta pirmo kārtu – uzvarētāji – 1. vieta Artūrs, 2. vieta Adrians, 3. vieta Nils. Paldies visiem, kas piedalījās.

Oktobra mēnesī jaunatnes patīkamākā un jautrākā aktivitāte bija gatavošanās Helovīniem. Grebām ķirbjus. Liels Paldies Raulam, Linardam, Aleksam, Katrīnai un Madarai, kas neatteica savu dalību šajā ne tik tīrajā procesā.

Mēnesi noslēdzām ar Helovīna ballīti, kurā bērni un jaunieši aktīvi līdzdarbojās, veidojot dažādas maskas. Gatavojām gardas pankūkas no ķirbjiem, kuras ēda visi, arī tie kam ķirbji negaršo. Protams, atbilstoši tēmai tika skatīta šausmu multfilma. Paldies visiem, kas piedalījās un izrādīja interesi. Tiekamies novembrī.

Sekot informācijai varat: viesite.lv, facebook.com mājas lapā: “Viesītes Jaunatnes iniciatīvu centrs”.

Viesītes JIC jaunatnes darbiniece L.Liepiņa

Drukāt