Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai

Mums ir lieliska ziņa! Jaunietim kā arī jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja online uzskaitīt, cik stundas viņš/-a veic brīvprātīgo darbu. Iespējams, ka viņš/-a būs pārsteigts/-a, cik  stundas jau uzdāvinājis/-usi mūsu mīļajai Latvijai 2018. gadā! :)

Akcijas “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” ietvaros ir radīts bezmaksas online rīks, lai sekmētu jauniešu apzinātu mācīšanos un kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu neatkarīgi no tā kādā jomā vai kurā novadā labais darbs tiek veikts. Tam nav jābūt saistītam ar Latvijas Sarkano Krustu. Tās var būt vairākas stundas kaimiņa kartupeļu talkā, skaists koncerts cilvēkiem mums apkārt un arī atbalsts kāda pasākuma organizēšanā, jebkas. Vienā vietā apkopots un kopā saskaitīts, šis pavadītais laiks analizējot un izvērtējos var kļūt par vērtīgu mācīšanās rīku un reālu pierādījumu topošajam prakses un darba devējam.  Kā arī tā ir fantastiska dāvana mūsu mīļajai Latvijai, apskaties šajā īpaši izveidotajā interaktīvajā kartē, cik tavā novadā superīgi cilvēki – http://100stundas.redcross.lv/map – Rīga, Daugavpils un Brocēni “izvirzījušies priekšgalā”.

Tā ir arī iespēja jaunatnes un NVO darbiniekiem organizēti sekot līdzi savu biedru aktivitātēm, iegūt datus(ne sensitīvos :)) par saviem brīvprātīgajiem un skaidrot, analizēt ieguvumus.

Kā tas darbojās? Pavisam vienkārši!

  1. Brīvprātīgais reģistrējas http://100stundas.redcross.lv/map?
  2. Līdz 14.oktobrim ievada savā profilā, cik stundas un kur ir veicis brīvprātīgo darbu visu 2018.gadu.
  3. Uzzina, cik stundas ir uzdāvinājis mūsu Latvijai pats un viņa draugi.
  4. Braucoktobra beigās svinēt Latvijas dzimšanas dienu. Aicināsim kopā visus, kuri 2018. gadā būs paspējuši savākt vismaz 100 stundas.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=qCwIAk6Nlqw&t=5s

Drukāt