Ilūkstes novadā norisināsies Sēlijas novadu IV Jauniešu diena

Jau ceturto gadu pēc kārtas Sēlijas jaunieši tiekas Sēlijas jauniešu dienā “Dzimis Sēlijā”, šogad pasākums notiks Ilūkstes novadā, Dvietē, no 18.-19.augustam.

Pasākuma mērķis joprojām palicis nemainīgs – veicināt jauniešu sadarbību starp septiņiem Sēlijas novadiem un Krustpils novadu, stiprinot kopīgu pasākumu tradīcijas un sekmējot jauniešu līdzdalību Sēlijas novadu jauniešu organizāciju un skolu pašpārvalžu darbā.

Pirmajā dienā, 18.augustā, plkst. 15:00 Dvietes muižas parkā notiks pasākuma svinīgā atklāšana, kur visus sveiks Sēlijas novadu priekšsēdētāji, Sēlijas novadu jauniešu padome “SēJa” un Ilūkstes novada jauniešu dome. Tāpat, tiks noskaidrots novads, kurš nākošgad uzņemsies pasākuma organizēšanu.

Dienas pirmajā pusē ieplānotas sportiskas aktivitātes komandām – strītbols, burbuļfutbols un orientēšanās sacensības. Būs sacensības, kurās varēs piedalīties arī individuāli – šautriņu mešana, basketbola soda metieni, sitieni vārtos, labirints un citas aktivitātes. Katram jaunietim būs iespēja iepazīties ar Nacionālo bruņoto spēku darbu un pārbaudīt savas spējas piepumpēšanās konkursā. Jauniešiem tiks piedāvāts arī izmēģināt virtuālās realitātes brilles, ar kuru palīdzību virtuāli izlidot ar helikopteri vai izbraukt ar bruņutehniku.

Vakarā jaunieši varēs atpūsties un baudīt koncertu. Katram no apmeklētājiem būs iespēja iemūžināt savu klātbūtni foto būdā. Pēc tam notiks apbalvošana, kurā tiks noskaidroti labākie katrā no disciplīnām. Plkst. 21:00 notiks koncerts, kurā muzicēs dziedātājas “Patrisha” un Elizabete Gaile, savukārt noslēgumā būs diskotēka.

Otrā diena sāksies ar rīta rosmi. Tad kopīgi dosimies pārgājienā uz lauku sētu “Vidzemnieki”, kur ir izveidots mini zoodārzs. Pēc tam paredzēts doties uz Selekcionāra Paula Sukatnieka mājām „Apsītes”, kur tiks iepazīstināts ar P.Sukatnieka dzīves gaitām un jaunieši tiks cienāti ar garšīgu zupu.

Šogad pasākums notiek ceturto gadu pēc kārtas, savukārt 2019. gadā notiks kādā no citiem Sēlijas novadiem vai Krustpils novadā. Visas aktivitātes pasākuma dienā ir bezmaksas, pateicoties visu astoņu iesaistīto pašvaldību atbalstam.

Arī šogad, kā katru gadu, no Viesītes tiks organizēts transports, lai dotos uz jauniešu dienu Dvietē.  

Aizpildi pieteikuma anketu laicīgi, lai varam ieplānot maršrutu un izbraukšanas laikus!

Pieteikuma anketa: https://goo.gl/forms/wvmLuL4VAM52KzEh1

Uz tikšanos Ilūkstē!

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other