Nāc un raksti novēlējumu Tautas Saimes grāmatā

Latvijas nu jau gandrīz 100 gadu ilgajā vēstures nogrieznī vēl nav bijis grāmatas, kas būtu bijusi rakstīta tikai ar roku, kuru rakstītu pati tauta, un kur ikvienam iedzīvotājam būtu bijusi iespēja to darīt! Pēc Rīgas Aktīvo senioru alianses RASA iniciatīvas ir izveidota Latvijas valsts simtgadei veltīta „Tautas Saimes grāmata” – iedzīvotāju dāvana Latvijai, kas ceļo pa Latviju un kurā katram iedzīvotājam ir unikāla iespēja ļoti personiski uzrunāt valsti, uzticēt savus spožākos mirkļus un savas emocijas, uzticēt Latvijai tās simtgadē savu piedzīvoto un pārdzīvoto, paskatoties uz savu dzīvi Latvijas valsts 100 gadu pastāvēšanas kontekstā.

4.augustā, Viesītes pilsētas svētkos, “Tautas Saimes grāmata” tika nodota Viesītes novadam, lai apceļotu tā pagastus un ļautu novadniekiem ierakstīt savu vēstījumu, novēlējumu, pārdomas Tautas Saimes grāmatā Latvijas valstij jubilejā!

Viesītes novada iedzīvotāji! Būsiet laipni gaidīti un aicināti Viesītes novada bibliotēkās augustā un septembrī. Katrā pagastā ir ieplānotas vairākas darba dienas – „Tautas Saimes grāmatas” viesošanās dienas, kuru laikā būs iespēja ierakstīt vēstījumu un vēlējumu Latvijas Simtgadē.

Gaidām jūs:

  • Lones bibliotēkā no 8.-10.augustam un 13.augustā
  • Saukas pagasta bibliotēkā no 14.-17.augustam,
  • Rites pagasta pārvaldē no 20.-23.augustam,
  • Elkšņu pagasta bibliotēkā 24.augustā un no 27.-29.augustam,
  • Viesītes novada bibliotēkā 30.-1.augustā un no 3.-6.septembrim

Radīsim kopā gaišo vēlējumu taku un Viesītes novada vēstījuma lappuses.

Sabiedrisko attiecību speciāliste,

Dita Sala

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other