Viesītes deju kolektīvi XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos

Svētdien, 1. Jūlijā, trīs Viesītes deju kolektīvi: vidējās paaudzes deju kolektīvi “Augšzeme” un “iDeja” un Jauniešu deju kolektīvs “ Augšzeme”, piedalījās XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku gājienā. Šogad gājiens bija svētku atklāšanas dienā, atšķirīgi no citiem gadiem, kad tas notika svētku noslēguma dienā pirms lielā koncerta. Lai arī diena bija vējaina un nedaudz vēsa, tomēr tas nemainīja svinīgo atmosfēru gājiena laikā.

Viesītes novada kolektīvi gājienā devās kopā ar Sēlijas novada kolektīviem, kurus pie Brīvības pieminekļa sveica un sumināja rakstniece Anna Skaidrīte Gailīte. Mūsu Viesītes dejotājiem priekšā vēl gara, mēģinājumiem piepildīta nedēļa, tāpēc Viesītes novada pašvaldība novēl izturību turpmākajās dienās, kā arī rast  kopīgi vienojošo garīgo spēku visas nedēļas garumā!

Svētku dalībnieku gājienu var noskatīties šeit: https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/01.07.2018-xxvi-visparejie-latviesu-dziesmu-un-xvi-deju-svetki.-svetku-dali.id134468/ . Sēlijas novada kolektīvu gājiena laiks: 4:42:05 – 4:54:00.

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other