Aglonas novada Sociālais dienests un bāriņtiesa viesojas Viesītē

16.maijā Viesītes novada Sociālais dienests un bāriņtiesa uzņēma viesus no Aglonas novada Sociālā dienesta un bāriņtiesas. Viesi atbrauca pieredzes apmaiņas braucienā, ar mērķi iepazīt Viesītes Sociālā dienesta un bāriņtiesas darbību, kā tiek strādāts ar ģimenēm un bērniem, kurās ir vērojamas lielas problēmas, tādējādi gūstot pieredzi un paskatoties uz sociālā dienesta darbību citā pašvaldībā.

Dienas pirmajā daļā notika iepazīšanās starp dienestiem, kā arī Aglonas novada Sociālā dienesta un bāriņtiesas pārstāvjiem tika izrādītas Viesītes sociālā dienesta un bāriņtiesas telpas, konsultēts dažādos jautājumos, kā arī stāstīts par ikdienas darbu, šeit, Viesītes Sociālajā dienestā un bāriņtiesā.  Savukārt, otrajā dienas daļā viesi varēja iepazīt Viesītes pilsētu tuvāk Viesītes gida, Jāņa Dzimtā, pavadībā. Viesi no Aglonas bija patīkami pārsteigti par Sēlijas muzeju, kā arī kopumā par pilsētas sakoptību, nosaucot to par zaļo, smaržīgo mazpilsētu.

Viesītes sociālajam dienestam bija liels prieks uzņemt viesus no Aglonas un dalīties savā pieredzē.  Jo tikai daloties pieredzē, mēs spējam attīstīties, kā arī  iespējams kādam palīdzēt.

Sabiedrisko att. spec. Dita Sala

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other