Ģimenes diena kopā ar Zeķu zaķi

Aiz loga saulainu skatu raugās košākais pavasara mēnesis – maijs. Laikā, kad daba tērpusies dzeltenos pieneņu svārkos, rotājusies ābeļziediem un uzvilkusi ceriņu kurpes kājās, PII “Zīlīte” tiek svinēta Ģimeņu diena. 10. maijā ‘’Ķiparu” grupas bērni aicināja savas ģimenes, lai priecātos kopā ar Zeķu zaķi.

Ar košām dāvanām un patīkamu satraukumu sirsniņās, mazie “Ķipari” devās ciemos pie Zeķu zaķa uz dzimšanas dienu, kur baudīja putukrējumu ar zemenēm, dejojot “garšīgu” deju. Visi kopā devās meklēt apslēptās bagātības un ceļā piedzīvoja daudz pozitīvu un neaizmirstamu emociju, dejojot kopā ar slinkajām vardēm un lielībnieku mākoni, dziedot par puķēm un taureņiem. Sekojot norādēm, visiem kopā izdevās atrast apslēptās bagātības – katram savu ģimeni, kurai bērni veltīja sirsnīgas dziesmas un dāvināja, kopā ar audzinātājām, sarūpētas dāvaniņas un apsveikumus. Bija neizsakāms prieks par laimes asarām māmiņu acīs un mīļajiem smaidiem tētu sejās. Lai tie neizzūd arī ikdienas steigā!

Maijs, gluži kā burvis, izstiepis dienas garumā, vakarus un rītus pielējis putnu dziesmām. Tas ir laiks, kad koki un krūmi lepojas ar nebeidzamu sniegbaltu un balti dzeltensārtu ziedu pārbagātību. Lai ikviens noreibst no maija ziedoņa un piedzīvo neaizmirstamus mirkļus tajā!

Zeķu zaķis – sporta skolotāja Evita

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other