Informācija par atbalsta centra “Viesītei” aktivitātēm

2018. gadā Latvijas cistiskās fibrozes biedrības atbalsta centrā „Viesītei” Smilšu 31-25, Viesītē jau ceturto gadu tiek īstenots a/s „Latvijas valsts meži” sociālās jomas projekts, kura ietvaros cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tiek piedāvāti bezmaksas ārstnieciskās fizioterapijas un ergoterapijas pakalpojumi. Paplašinot centra darbībības specifiku, papildus pakalpojumiem, ko sniedzām iepriekšējos gados, šogad piedāvāsim ārstniecisko vingrošanu grupā.

Apzinot un izvērtējot, cik psiholoģiski grūti ir cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas katru dienu pavada mājās, kā arī viņu tuviniekiem, piedāvāsim radošo darbnīcu nodarbības, veicot sociālo prasmju attīstību, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Prakse liecina, ka cilvēkiem ar invaliditāti trūkst informācijas par viņiem pieejamajiem pakalpojumiem kas skar viņu tiesības un iespējas, tāpēc, Atbalsta centrā, sniegsim konsultatīvo atbalstu šai cilvēku mērķgrupai un viņu tuviniekiem.

Lai saņemtu šos pakalpojumus, jāgriežas biedrības Atbalsta centrā, kur jūs informēs par šo pakalpojumu saņemšanas iespējām, laiku, kā arī sniegs atbildes uz citiem, jūs interesējošiem jautājumiem.

Ārstniecisko vingrošnu uzsāksim 20.04 plk. 17.00 un tā notiks piektdienās;

radošās dabnīcas darbu uzsāks maijā – katru otro piektdienu;

fizioterapeits pieņems trešdienās un piektdienās no maija;

no jūnija sestdienās apmeklētājus pieņems fizioterapeits ARTŪRS DEMIDOVS;

ergoterapeits strādās otrdienās no jūnija;

konsultatīvus pakalpojumus sniegsim  pirmdienās no 10.00 lidz 12.00 un
trešdienās no 15.30-17.30.

CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI, IR IESPĒJA SAŅEMT ASISTENTA pakalpojumus ( gan bērni, gan pieaugušie).

Apmeklējumu pie speciālistiem ir jāpiesaka iepriekš, ierodoties centrā, (pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās no 10:00 – 16:00 , trešdienās un piektdienās no 10:00 – 17:00, pārtraukums no 12:00 – 13:00), vai telefoniski  26761035, 29161629.

LĪDZTEKUS PAKALPOJUMIEM, KO SNIEDZAM CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI, PĀRĒJIEM IEDZĪVOTĀJIEM, FIZIOTERAPEITA UN ERGOTERAPEITA PAKALPOJUMUS IR IESPĒJA SAŅEMT PAR MAKSU.

Būsim gandarīti, ja spēsim palīdzēt ikvienam, kuram tas nepieciešams!

Biedrības priekšsēdētāja Alla Beļinska un atbalsta centra ’’Viesītei” komanda.

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other