Viesītē atvērts jauns apģērbu veikals “Laura”

10.aprīlī Viesītē, Smilšu ielā 5 darbu sācis jauns apģērbu veikals “Laura”.

Tajā nopērkami jauni un mazlietoti apģērbi, apavi, apģērbi bērniem un tekstila izstrādājumi. Jauni pievedumi šobrīd plānoti reizi mēnesī, bet veikals sola būt atsaucīgs pircēju pieprasījumam un vēlmēm. Nākošajā nedēļā plānots pievedums vīriešu apģērbiem, būs vairāk preces. Apģērbi ir poļu, itāļu un spāņu zīmolu.

Veikala īpašniece Jolanta Tolkačova stāsta, ka doma par veikala atvēršanu bijusi jau sen. Sākotnēji domājusi par Daugavpili, bet tad uzzinājusi par telpu īres piedāvājumu Viesītē. Atbraukusi, aplūkojusi un telpas ļoti iepatikušās- gaišas, saulainas un plašas, kā arī ļoti laba lokācija. Savu nosaukumu “Laura” veikals ieguvis par godu īpašnieces meitai, kurai arī vārds ir Laura.

Īpaši veikalā ir padomāts par līdznācējiem- tiem iekārtots atpūtas stūrītis ar klubkrēsliem un, kā sola veikala īpašniece, gaidošie viesi tiks cienāti ar kafiju.

Jolanta ar pirmo veikala darba dienu ir ļoti apmierināta- cilvēki bijuši atsaucīgi un pretimnākoši, izteikuši savas vēlmes un iepirkušies. Savukārt, Jolanta sanākušos cienāja ar šampanieti!

Veikala darba laiks: darba dienās plkst. 9:00- 18:00; sestdienās 9:00- 18:00.

Veikalā iespējams norēķināties arī ar karti.

Jaunatnes lietu un sabiedrisko att. spec. A. Saturiņa

Foto: A. Saturiņa

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other