Aicinām uz STARTA DIENU Jēkabpilī

Šā gada 7. martā Jēkabpilī notiks STARTA DIENA.

Tas būs bezmaksas pasākums jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kurā varēs iedvesmoties, uzzināt par valsts atbalstu un dibināt noderīgus kontaktus.  Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, kuram ir biznesa ideja un vēlme to īstenot, ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas,

STARTA DIENA notiks Krustpils pilī, Rīgas ielā 2016B, Jēkabpilī, plkst. 10:00 – 13:30. Pieteikšanās līdz 5. martam ALTUM mājaslapā.

Pasākuma dalībnieki uzzinās par atbalsta iespējām, ko sniedz ne tikai valsts, bet arī pašvaldības, bankas un nevalstiskās organizācijas, tai skaitā:

  • Kā pārdomāti plānot un finansēt savu ideju? (Mārīte Lazdiņa, ALTUM)
  • Ko Tavam biznesam var dot investors? (Aiga Kalbjonoka, LatBAN)
  • Uzņēmēju pieredzes stāsti un padomi (Roberts Češeiko, Mārcis Pļaviņš, Zanda Lamba)
  • Pārdošanas automatizācija – liec digitāliem rīkiem strādāt tavā vietā (Egils Boitmanis, Infinitum)

Pasākumu rīko ALTUM, piedaloties reģiona uzņēmējiem un institūcijām, kuras uzņēmējiem var sniegt būtisku atbalstu, sperot sākuma soļus biznesā.

ALTUM Zemgales reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa: “Visa biznesa uzsācējam noderīgā informācija vienuviet, brīvā un draudzīgā atmosfērā – šādu informācijas iegūšanas formātu šodienas dzīves ritmā uzņēmēji izvēlas ļoti labprāt. Turklāt tā ir arī iespēja satikt citus uzņēmējus, mācīties no citu pieredzes un kļūdām, arī iegūt vērtīgus kontaktus. Reģionos ir liels potenciāls uzņēmējdarbības attīstībai, tāpēc vēlamies, lai šis pasākums kalpo par iedvesmu un dzinuli arvien lielākai reģiona iedzīvotāju vēlmei kļūt par uzņēmējiem. ALTUM no savas puses sniegs visu nepieciešamo atbalstu šajā aizraujošajā ceļā. ”

Pasākumā individuālas konsultācijas sniegs vairāk nekā 10 organizācijas: ALTUM, Valsts ieņēmumu dienests, Uzņēmumu reģistrs, NVA, VDI, LLKC, bankas un citi.

 

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other