Hokeja turnīrs Viesītē

17. februāra rītā pie Viesītes vidusskolas ledus laukuma pulcējās hokeja cienītāji, lai uzspēlētu savam priekam un noskaidrotu labākos ripas dzenātājus. Komandā varēja spēlēt 7 spēlētāji, uz laukuma 3+1. Spēles bija gana  spraigas un emocionālas, jo katra komanda gribēja pierādīt, ka ir cienīga čempiona titula. Katra komanda  bija cienīga šī titula, bet sports ir sports, kādam jāvinnē un kādam jāpiekāpjas. Šajā hokeja turnīrā godalgotās vietas ieguva:

3. vieta – “HK Klauces puiši”– Edijs Čibulis, Juris Čibulis, Emīls Vītols, Agris Čibulis, Jānis Erniņš.
2. vieta – “Stingri” – Māris Bidla, Raitis Bidla, Gints Vaivods, Jānis Ribakovs, Jānis Siliņš, Aleksandrs Beļinskis, Mārtiņš Treimanis.
1. vieta – “HK OLD SKŪL” – Kristers Kviesis, Tomass Rēders, Juris Daņiļevičs, Vitālijs Beinarts, Nils Rēders, Emīls Ozoliņš, Māris Stumbiņš.

Komandu labākie spēlētāji:
Agris Čibulis ( HK Klauces puiši)
Aleksandrs Beļinskis ( Stingri)
Kristers Kviesis ( HK OLD SKŪL)

Paldies visiem sportistiem par atbalstu un pozitīvajām emocijām, veiksmi un panākumus nākamajos turnīros.
Paldies jaunsargu instruktoram Ģirtam Milaknim par termosiem (kas nodrošināja siltu tēju un kafiju sportistiem).
Paldies Viesītes vidusskolas saimniekam Aivaram Kastainim , par iespēju nodrošināt ugunskuru, kur sportistiem un līdzjutējiem sasildīties.
Paldies Mārai Juškevičai un Grigu ģimenei par sporta kluba atbalstu.
Liels, liels paldies visiem  puišiem,kas brīvprātīgi vakaros nežēlojot savu laiku, atbalstīja un ieguldīja lielu darbu laukuma kopšanā un ledus liešanā!!!

Sporta organizatore Jolanta Stumbiņa

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other