Ar mazajiem lasītājiem Viesītē tikās rakstniece Evija Gulbe

9. februārī Viesītes kultūras pils Kino un konferenču zālē uz tikšanos ar mazajiem lasītājiem bija ieradusies bērnu rakstniece Evija Gulbe.

Iespēju ar rakstnieci tikties klātienē, uzdot viņai savus jautājumus šoreiz izmantoja Viesītes vidusskolas  1. – 4. klašu skolēni ar savām audzinātājām un arī vecākiem, kā arī audzēkņi no Rites pamatskolas.

Rakstniece bija patīkami pārsteigta, ka bērni ir lasījuši un daudz zina par viņas grāmatām, kā arī ir ļoti atsaucīga un atraktīva publika. Savu stāstījumu par grāmatiņām, to varoņiem autore apvienoja ar dažādām rotaļām, eksperimentiem un “blēņām”, kurās mazajiem klausītājiem bija aktīvi jādarbojas līdzi. Tas bērniem ļoti patika.

Pasākuma noslēgumā rakstniece sagādāja bērniem patīkamu pārsteigumu – viņa bija sarūpējusi katram par atmiņu mazu pārsteigumu – attēlu ar ilustrāciju no grāmatiņām, uz kura autore parakstījās un uzspieda žurkas ķepas zīmodziņu. Protams, ka ikviens gribēja saņemt mazo dāvaniņu, parunāties un uz atvadām samīļot rakstnieci, kā arī kopīgi nofotografēties.

Paldies par atsaucību Evijai Gulbei – viņas neviltotā un patiesā sirsnība padarīja šo tikšanos neaizmirstamu ne tikai mazajām sirsniņām, bet arī mums, pieaugušajiem! Ļoti gribētos satikties ar interesanto grāmatiņu autori vēlreiz.

Paldies visiem šī pasākuma mazajiem un lielajiem apmeklētājiem! Ceram uz jūsu atsaucību arī turpmāk!

Viesītes bibliotēku vārdā – L. Griškena.

 

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other