Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju piedalīties akcijā “Atvērtās dienas laukos”

Sākam gatavoties akcijai “Atvērtās dienas laukos”, kas norisnāsies 4.-5. maijā.

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šogad “Atvērtās dienas laukos” notiks jau septīto reizi un šis būs otrais gads, kad akcija vienlaikus norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Kā ierasts, lai piedalītos akcijā, ikviens akcijas dalībnieks (lauku tūrisma uzņēmējs) izstrādā īpašo akcijas piedāvājumu, kas var ietvert draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes.
Te paraugam varat aplūkot 2017. gada pavasara akcijas dalībnieku piedāvājumus: http://www.celotajs.lv/lv/conf/170527-ADL/dalibnieki.
Informējiet, ja šī gada akcijas piedāvājums ir nemainīgs un būs tāds pats kā pirms gada.

Šogad mūsu valsts 100gadē aicinām būt radošiem un iespēju robēžās akcijas piedāvājumus veidot saistībā ar valsts 100gadi, kā arī neaizmirst par “Baltā galdauta svētkiem”, kas norisnāsies 4. maijā – vienā no akcijas dienām.

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu. Labprāt palīdzēsim!

Mēs aicinām Jūs pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETA un nosūtot to “Lauku ceļotājam” līdz š.g.  2. martam rakstot uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

Akcijas organizatori:

Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” un Lietuvas Lauku tūrisma asociācija “Atostogos kaime”.

Akcija norisinās projekta “Lauksaimniecības tradīciju mantojums agro-tūrismā Latvijā un Lietuvā” (Agriheritage, LLI-65) ietvaros, ko finansē Eiropas Savienības Interreg Latvijas – Lietuvas programma 2014. – 2020. gadam no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

Ar cieņu,

Lauku ceļotājs

Drukāt

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other